Parduotuvė

„Blockbuster“ vaizdo įrašų nuoma „Vhs“ metalo …

„Blockbuster“ vaizdo įrašų nuoma „Vhs“ metalo iškabos freskos Tapyba Sienų klubo projektavimas Skardos plakatai

10.03 €

Kategorija: Namai ir sodas

Klasikinis vintage metalinis ženklas Svetainė Namų dekoravimo lėkštės Sienos meno plakatas apibūdinimas Kuo daugiau perkate, tuo mažesnė kaina! „CanMix“ užsakymas! Prašome papasakoti mums norimus stilius arba pastabą, ačiū! Medžiaga: Aukštos kokybės metalas. Dydis apie: 30 cm * 20 cm (11,8 colio * 7,9 colio) Būklė: 100% naujas ir aukštos kokybės Į pakuotę įeina: 1 vnt. metalinis skardos ženklas Metalinės skardos iškabos plačiai naudojamos baruose, baruose, klubuose, namuose, kavinėse, parduotuvėse, restoranuose ir kt. dekoracijos arba gali būti naudojamos vestuvėms, gimtadieniams, ceremonijoms ar bet kokio tipo renginiams, dovanoms arba kaip kolekcionuojamiems daiktams.

Pastebėti:

  1. Dėl šviesos skirtumo spalva gali šiek tiek skirtis.
  2. Leiskite 1–2 cm skirtumus dėl rankinio matavimo. Prekių paroda

Pakavimas ir siuntimas Labai rūpinamės pakuodami kiekvieną detalę, kad būtų užtikrintas saugus siuntimas. Todėl prieš pasirašydami, norėdami gauti, patikrinkite pakuotę, jei ji sulaužyta ar pažeista, galite padaryti įrašą su vežėju. Tuo pačiu galite nufotografuoti ir atsiųsti mums, mes pirmą kartą išspręsime problemą už jus.

Grąžinimas ir keitimas

  1. Jei prekė yra brokuota, praneškite mums per 7 dienas nuo gavimo. Nepradėkite ginčo be bendravimo.
  2. Jei nesate patenkinti gavę prekę, grąžinkite ją per 15 dienų, kad pakeistumėte arba grąžintumėte pinigus. Prieš grąžindami susisiekite su mūsų techninės priežiūros personalu.
  3. Jei kyla kokybės problemų, nufotografuokite mums. Mes ją išspręsime per 24 valandas.
  4. Jei negalite gauti paketo per 60 dienų, mes grąžinsime jūsų pinigus (Brazilija 90 dienų). Faceback
  5. Jei esate patenkinti mūsų produktais ir paslauga, palikite mums 5 žvaigždučių atsiliepimą.
  6. Jei turite kokių nors problemų ar klausimų dėl operacijos, susisiekite su mumis prieš palikdami bet kokį atsiliepimą.
  7. Į visus el. laiškus bus atsakyta per 24 valandas. Jei negausite mūsų atsakymo, maloniai prašome dar kartą atsiųsti savo el. laišką arba skundą mūsų vadybininkui.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas