Parduotuvė

BMTxms 2vnt Canbus LED H11 H8 H9 DRL automobilio …

BMTxms 2vnt Canbus LED H11 H8 H9 DRL automobilio priekinis rūko žibintas 9005 HB3 9006 HB4 transporto priemonės klaida Frre rūko žibintų automobilių priedai

15.22 €

Kategorija: Įvairūs

Funkcijos: 100 % „Canbus“ klaidų be klaidųAukšta kokybė, ypač ryškus, lengva įdiegti, žaisti ir prijungti Išsaugokite maitinimąPuikus karščiui atsparus dizainas Spalva: balta ksenono / šaltai balta (šaltai balta turi šiek tiek mėlynos spalvos) Ilgas tarnavimo laikas, iki 50 000 valandų Pastabos: jei lemputės neveikia, pasukite 180 laipsnių, kad jie veiktų.

Prieš pirkdami patikrinkite senos lempos lizdąŠi lemputė nėra skirta priekiniams arba tolimosioms šviesoms!

Į paketą įeina Priekiniai rūko žibintai - 2vnt

Įdiegti Atsargiai

  1. Saugumo sumetimais prieš pradėdami montavimo procesą įsitikinkite, kad automobilis spėjo tinkamai atvėsti.2. Pastatykite transporto priemonę į stovėjimo aikštelę arba įsitikinkite, kad ji saugiai įjungta.3. Įsitikinkite, kad išjungtas degimas ir išimti rakteliai.4. Būkite atsargūs, kad nenusidegintumėte, ypač įjungdami arba išjungdami transporto priemonės apšvietimą.5. Būkite atsargūs, kad nesutraiškytų ar neįpjautų svogūnėlių. Taip pat įsitikinkite, kad lempučių nelieskite pirštais, nes tai sukels dėmėjimą.6. Visiškai ištirkite kontaktinių taškų, prievadų ir laidų jungtį, nes netinkamos jungtys gali sukelti apšvietimo problemų.7. Reguliuodami lemputę įsitikinkite, kad lemputės galas nesiliestų su priekinio žibinto vidiniu šviesos skydu.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas