Parduotuvė

BMW 3 serijos E90 E92 E93 2005-12 Automobilių …

BMW 3 serijos E90 E92 E93 2005-12 Automobilių priedai Vidinis anglies pluošto CD Oro kondicionavimo valdymo skydelis Laukti Juodi lipdukai

9.89 €

Kategorija: Įvairūs

1 Prieš užsakydami būtinai supraskite gaminio tipą ir spalvą bei įsitikinkite, kad pristatymo adresas ir telefono numeris yra teisingi.

2 Jei turite klausimų apie produktą, nepradėkite ginčo, pirmiausia susisiekite su mumis, mes padarysime viską, kad išspręstume problemą už jus.

|Parametrai:

Medžiaga: anglies pluoštas

Spalva: anglies pluošto vientisa spalva

Funkcijos:

  1. Skaidrios anglies pluošto linijos yra labai gražios.

  2. Klijų montavimas yra paprastas ir greitas.

  3. Taikomas modelis: BMW e90 e92 e93 (2005–2012 m.)

Pakavimo sąrašas:

Anglies pluošto oro kondicionavimo CD skydelis * 1

Prieš montuodami, nuvalykite paviršių sausu skudurėliu, kad jis būtų švarus. Jei temperatūra yra per žema, galite naudoti žiebtuvėlį kaitinant klijus ir juos įklijuoti. Sukibimas pagerės po 24 valandų, todėl nelieskite klijų ir įklijuokite juos pakartotinai. Jei yra kreivumo ir sunku pritvirtinti, iš naujo įklijuokite su mūsų sukibimo skatintuvu. Tačiau sukibimo skatintuvas yra per klampus ir lengvai pažeidžia originalius automobilio dažus, naudokite jį atsargiai!

Draugiški patarimai:

Kadangi skirtingose ​​šalyse ir gaminiuose yra skirtumų, prieš pateikdami užsakymą išmatuokite savo gaminio dydį, kad vėliau to nereikėtų, ačiū.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas