Parduotuvė

„BSL Umbrella Company“ korio formos logotipas …

„BSL Umbrella Company“ korio formos logotipas raudonas skėčio vinilo lipdukas JDM automobilių dalys

5.92 €

Kategorija: Įvairūs

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, tikiuosi, kad šioje parduotuvėje išsirinksite jums patinkantį automobilio lipduką. Mūsų lipdukai pagaminti iš aukštos kokybės polivinilchlorido (PVC) medžiagų. Šis lipdukas gali būti klijuojamas ne tik ant jūsų automobilio, bet ir ant sienų, nešiojamųjų kompiuterių ir kitų daiktų, kurie gali pagerinti jūsų skonį ir parodyti jūsų asmenybę. Šis gaminio lipdukas yra ekologiškas, saugus, atsparus vandeniui, saulės spinduliams ir gali būti naudojamas ilgą laiką.

Produkto naudojimas: Galima klijuoti ant automobilių, dviračių, nešiojamų kompiuterių, kemperių, sunkvežimių, RV, valčių, šaldytuvų, skalbimo mašinų, lagaminų, sienų, riedlenčių ir kt.

Specifikacijos: Tipas: automobilio lipdukas Savybės: aukštos kokybės polivinilchlorido (PVC) aplinkai nekenksminga medžiaga, atspari vandeniui ir apsauganti nuo saulės, neblunkanti Medžiaga: aukštos kokybės polivinilchloridas (PVC) kaip parodyta paveikslėlyje

Prekės savybės:

  1. Gaminys suderinamas su kėbulu, langu, durimis ir pan.;
  2. Produkto asmenybę, stilingą dizainą ir užtikrina produkto matomumą;
  3. Aukštųjų technologijų ir aukštos kokybės vinilo medžiagų naudojimas gali išlaikyti spalvą, susitraukimą, įtrūkimus ir lupimąsi ilgą laiką;
  4. Jis nepažeis automobilio dažų, nepaliks klijų žymių po nuplėšimo, o gaminys turi gerą stabilumą.

Patarimai: Paveikslėlis skirtas tik nuorodai, pirmenybę teikia tikrasis produktas. Dėl skirtingų elektroninių prietaisų elektroninė trauka ir tikrasis gaminys gali šiek tiek skirtis. Dėl skirtingų rankinio matavimo metodų leiskite šiek tiek skirtis. Neplaukite automobilio per 48 valandas po montavimo! Kviečiame pažymėti mūsų parduotuvę ir vėl apsilankyti mūsų parduotuvėje.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas