Parduotuvė

BWM-06 yra sandėlyje TransArt Toys Transformation …

BWM-06 yra sandėlyje TransArt Toys Transformation Beast Wars TA BWM-06 Metal T-Rex MP Scale Action Figūrėlės Žaislų dovanų kolekcija Hobis

143.27 €

Kategorija: Įvairūs

Pastebėti:

 1. Jei norite daugiau nei 20 vienetų, susisiekite su mumis, mes suteiksime jums didmeninę kainą. Sveiki atvykę į didmeninę prekybą, kviečiame į tiesioginį siuntimą.
 2. Jei turite klausimų, pirmiausia susisiekite su mumis, galime išsiųsti iš naujo arba grąžinti pinigus. užuomina

Visos mūsų pateiktos nuotraukos yra tikros produkto nuotraukos. Didmeninė prekyba ir pristatymas yra sveikintinas. Didmeninei prekybai taikysime nuolaidas. Siuntimui mes galime išsiųsti prekes tiesiogiai jūsų klientui, nepalikdami informacijos apie mus, jei norite.

mokėti

 1. „AliExpress“ priimame „Alipay“.
 2. Galite mokėti Visa, Mastercard, Western Union, Paypal.
 3. Visi mokėjimai priimami per saugų mokėjimų procesorių ESCROW.

Tvarkymas ir siuntimas

 1. Daiktai bus supakuoti burbuliukais ir sudėti į tvirtą pakuotę. Pastaba: Negalima garantuoti, kad išorinė dėžutė bus nepažeista po tarptautinio pristatymo.
 2. Prekės bus išsiųstos per 1-5 darbo dienas (priklausomai nuo jūsų kiekio) po mokėjimo patvirtinimo.
 3. Siunčiame tik patvirtintu užsakymo adresu, patikrinkite, ar jūsų adresas turi sutapti su gavėjo adresu.
 4. Paslaugos tranzito laiką suteikia vežėjas, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Pristatymo laikas gali skirtis. Ypač per šventes.
 5. Jei negavote užsakymo per 60 dienų po apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime pristatymo informaciją ir susisieksime su jumis kuo greičiau.

Grąžinimas ir pinigų grąžinimas

 1. Jei nesate patenkinti mūsų prekėmis, grąžinimai priimami per 7 dienas nuo jų gavimo. Prekės turi būti grąžinamos originalios ir visiškai naujos, neatidarytos, o siuntimą už grąžinimą apmoka pirkėjas.
 2. Jei yra defektų, neteisingų arba jų nėra, grąžinimo ir pakartotinio pristatymo mokesčiai įskaičiuoti.
 3. Jei kuri nors pakuotė bus atmesta arba grąžinama, jūs būsite atsakingi už grąžinimo ir pakartotinio pristatymo mokesčius.
 4. Gavę grąžintą prekę, grąžinsime Jums prekės kainą.
 5. Jei negaunate prekių per mūsų pažadėtą ​​laiką, prašome nekelti ginčo ir susisiekti su mumis laiku. Kadangi gali būti ypatingų aplinkybių, tokių kaip šventės, blogas oras, politikos pasikeitimai, atokumas ir pan.
 6. Jei galiausiai negausite pakuotės, padėsime ją patikrinti ir susigrąžinti visus pinigus. Atsiliepimas
 7. Jei esate patenkinti šia preke ir mūsų paslauga, skirkite šiek tiek laiko ir palikite mums 5 žvaigždučių apžvalgą.
 8. Prieš palikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, nedvejodami susisiekite su mumis dėl geresnio sprendimo, mes suteiksime jums geriausią aptarnavimą. Jei turite kitų klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis. Džiaugiamės galėdami jums tarnauti! Kvazi taškas. Užsakymai bus išsiųsti rugsėjo 5 d BWM-06 Metalinis T-Rex Žmogaus ūgis: apie 26 cm Priedai: Humanoidinis pakaitinis veidas X3, didelė uodega (drakonas) X1, Maža uodega (žmogaus tipo) X1, auksinių diskų skaitytuvas X1, specialieji efektai X1, peties ginklo keitimas X4, Instrukcijų kortelė X1, simbolių kortelė X1

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas