Parduotuvė

„Cammus“ kompiuterinių žaidimų lenktynių „Sim Car …

„Cammus“ kompiuterinių žaidimų lenktynių „Sim Car Mount Machine“ lenktynių vairo simuliatorius

2.764.70 €

Kategorija: Įvairūs

CAMMUS lenktynių simuliatorius su Sim Car Game vairo pedalu

Produktų aprašymas

   Prekė
  


   Vairavimo lenktynių simuliatorius
  
   01 dalis
  


   Simuliatoriaus bazė
  
   02 dalis
  


   Vairas
  
   03 dalis
  


   Simuliatoriaus pedalas (su sankaba ar ne)
  
   04 dalis
  


   Sėdynės stovas
  
   05 dalis
  


   Trigubo ekrano laikiklis
  
   06 dalis
  


   Vieno ekrano laikiklis
  
   07 dalis
  


   Pavarų perjungiklis
  
   08 dalis
  


   Rankinis stabdis
  
   09 dalis
  


   Klaviatūros stovas

Servo variklio tiesioginė pavara

Žaiskite lenktynių žaidimus kompiuterio platformoje

Simuliatoriaus dalys

CAMMUS RSC 2022

Daugiafunkcis vairas

Greitas vairo montavimas yra suderinamas su tikro lenktyninio automobilio vairu

CAMMUS  DDWB 2022

Lenktynių treniruoklių bazė

Tiesioginė servo variklio pavara

APP koregavimas

Prijunkite ir paleiskite

CAMMUS SRP 2022

    Lenktynių simuliatoriaus pedalas su sankaba

Greitas atsakymas

Didelis jautrumas

Reguliuojamas slopinimas

Reguliuojamas pedalas

CAMMUS SRP 2022

Lenktynių simuliatoriaus pedalas be sankabos

Greitas atsakymas

Didelis jautrumas

Reguliuojamas slopinimas

Reguliuojamas pedalas

Susisiekite su mumis ir atsiųsime daugiau informacijos ir pasiūlymo apie simuliatoriaus priedus

funkcijos

Dabar jau trečios kartos lenktynių ir modeliavimo kabina išlieka neprilygstama kokybe, moduliškumu ir suderinamumu.

Dabar su visa modeliavimo priedų linija, tai yra universaliausia kabina rinkoje.

Pakuotėje yra visa tvirtinimo įranga ir įrankiai.

Šis ratų stovas turi dvigubą atramą, užtikrinančią tvirtą stabilumą, ir yra stabilus standus rėmas, kurį kiekvienas gali lengvai surinkti.

Vairo aukštis pilnai reguliuojamas. Jis tinka bet kokio vartotojo ūgiui. Važiuoti patogu, galima laisvai perjungti kairiąją ir dešinę pavaras. Tai atitinka ergonomikos principą.

Pedalas yra tikrovišku pasvirimo kampu, o pedalas yra visiškai reguliuojamas, todėl jūsų pedalas gali judėti arčiau arba toliau nuo jūsų.

Kiekviename lenktyninio rato stovo reguliavimo taške yra nusidėvėjimo ir neslidumo įtaisai. Turite tvirtą rėmą su kojomis ant pedalų ir rankomis ant ratų. Jūsų protas yra nuostabūs žaidimo garsai ir grafika.

Realus jėgos grįžtamasis ryšys – važiavimo jėga yra sukurtas jėgos grįžtamasis ryšys, sukurtas siekiant tikroviškai imituoti jūsų automobilio ir padangų pojūtį kiekviename posūkyje ir reljefo tipe, kad galėtumėte pajusti nepakankamą ar per didelį pasukimą, dreifavimą ir kt. Su sraigtinėmis pavaromis, sukurtomis pagal automobilių transmisijose naudojamą pavarą, vairavimo veiksmas yra ypač sklandus, tylus ir tikslus. Atlenkiamasis įtempimas užtikrina, kad ratas ir pedalai būtų įtempti, maksimaliai padidindami kontrolę.

Kokybiška konstrukcija – su tvirtais plieniniais rutuliniais guoliais rato velene ir nerūdijančio plieno svirtimis bei pedalais, varomoji jėga sukuriama tikslioms lenktynėms ir ilgalaikiam patikimumui. Ratas yra aptrauktas aukštos kokybės, rankomis siūta oda, todėl jis atrodo kaip aukštos kokybės lenktyninio automobilio ratas ir suteikia patogesnę bei patvaresnę patirtį. Patvarūs įmontuoti spaustukai ir varžtų taškai leidžia tvirtai pritvirtinti varomąją jėgą prie stalo ar lenktyninio įrenginio, kad būtų sumažintas perjungimas ar klibėjimas agresyvių manevrų metu

Reaguojantis pedalo blokas – komplektuojamas su atskiru grindų pedalo bloku, kuris suteikia tikroviškesnę kėbulo padėtį vairuojant, todėl galite patogiai stabdyti, įsibėgėti ir perjungti pavaras, kaip tai darytumėte tikrame automobilyje.

Netiesinis stabdžių pedalas imituoja slėgiui jautrių stabdžių sistemų veikimą, kad stabdymas būtų jautresnis ir tikslesnis.

Reaguojantis, reguliuojamas grindų pedalo blokas

Droselis, slėgiui jautrūs stabdžiai ir sankabos pedalai leidžia įsibėgėti, stabdyti ir perjungti pavaras taip, kaip tikras automobilis. Norėdami geriau valdyti, pakeiskite pedalų paviršius, kad būtų lengviau atlikti kulno ir kojų pirštų manevrus.

Rekomenduoti produktusSveiki atvykę į mūsų parodą


Kompanijos profilis

Shenzhen Cammus Electronic Technology Co., Ltd.

Turinti daugiau nei penkerių metų patirtį

   CAMMUS gamina ir tiekia didelio našumo automobilių derinimo ir lenktynių produktus klientams visame pasaulyje nuo 2008 m. Mūsų produktų asortimentą sudaro automobilių elektroniniai akceleratoriai, automobilių droselio valdikliai, OBD II lenktyniniai matuokliai, jutikliniai lenktyniniai matuokliai, anglies pluošto bokštai, anglies pluoštas. , titano lydinio išmetimo sistemos, pakabos sistemos ir elektromobiliai bei susiję priedai. Esame įrodytas gamintojas ir tiekėjas, turintis patirties, apimantis prekių ir paslaugų teikimą geriausiems automobilių dalių mažmenininkams Šiaurės ir Rytų Europoje, Šiaurės Amerikoje, Artimuosiuose Rytuose, Pietryčių Azijoje ir Australijoje. Esame pirmieji ir tarp pirmaujančių šios srities gamintojų Kinijoje.
   Turime tris filialus kitose Kinijos dalyse Mes turime tris filialus kituose Kinijos miestuose ir gamybinę bazę, apimančią 1000 kvadratinių metrų. Turime stiprų savimotyvacijos jausmą, teigiamą smalsumą, profesionalumą, puikiai žinome klientų ir rinkų poreikius. Dabar turime devynis inžinierius. Remiantis atvirumo, lojalumo ir socialinės atsakomybės koncepcijomis, buvo sukurta komandinio darbo atmosfera ir suteikiame savo darbuotojams ateities karjeros galimybes. Kokybė, atitinkanti tarptautinius standartus Mes griežtai tikriname, ar mūsų produktai atitinka CE ir FCC standartus. Taip pat suteikiama dvejų metų garantija jūsų papildomam užtikrinimui. Visapusiškų klientų paslaugų teikimas Mes teikiame savo klientams tvirtą paramą, kad galėtume teikti jiems geresnes paslaugas. Esame įsipareigoję patenkinti jų poreikius ir visada palaikyti su jais ryšį. Teiraukitės šiandien Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip mūsų gebėjimai gali būti jums naudingi, susisiekite su mumis šiandien.
Sertifikatai


DUK
 1. Kas mes tokie? Mes įsikūrę Guangdonge, Kinijoje, pradedame nuo 2008 m., parduodame vidaus rinkai (25,00%), Šiaurės Amerikai (15,00%), Pietų Europai (10,00%), Pietų Amerikai (5,00%), Pietryčių Azijai (5,00%), Afrikai (5,00 %), Vidurio Rytai (5,00 %), Rytų Azija (5,00 %), Šiaurės Europa (5,00 %). Iš viso mūsų biure dirba apie 51-100 žmonių.

 2. Kaip galime garantuoti kokybę? Visada priešgamybinis pavyzdys prieš masinę gamybą; Visada galutinis patikrinimas prieš išsiunčiant;

3.Ką galite nusipirkti iš mūsų? Go Kart

 1. Kodėl turėtumėte pirkti iš mūsų, o ne iš kitų tiekėjų? CAMMUS gamina ir tiekia didelio našumo automobilių derinimo ir lenktynių produktus klientams visame pasaulyje nuo 2008 m. Mūsų gaminių asortimentą sudaro automobilių elektroniniai akceleratoriai, automobilių droselio valdikliai, OBD II lenktynės, elektroninis variklio kompiuteris, žuvies akys.

 2. Kokias paslaugas galime suteikti? Priimtos pristatymo sąlygos: FOB, EXW Priimama mokėjimo valiuta: USD; Priimtas mokėjimo tipas: T / T, MoneyGram, Western Union; Kalba, kuria kalbama: anglų

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas