Parduotuvė

„CarlinKit 4.0 Carplay Ai Box“ prijungtas prie …

„CarlinKit 4.0 Carplay Ai Box“ prijungtas prie belaidžio ryšio „Carplay Android Box 5G Wifi“ suderinamas su „Bluetooth“ 5.0 automobilio daugialypės terpės grotuvas

137.74 €

Kategorija: Įvairūs

„Carlinkit 4.0“, skirta „iOS“ ir „Android“.

Ypatybė:1. Lengva naudoti – nereikia išardyti, tiesiog prijunkite ir paleiskite. Atnaujinkite savo originalą, skirtą laidinei Carplay funkcijai, į belaidę funkciją; 2. Lengvai valdomas – palaikomas vairo valdymas, valdymas rankenėlėmis, valdymas balsu (veikimas toks pat kaip ir originalaus automobilio);3. Suderinami įrenginiai – palaikomi tik automobilių modeliai su originaliu laidiniu CarPlay;4. Saugus vairavimas laisvų rankų įranga – skambinkite / priimkite skambučius, patikrinkite balso paštą, tekstinius pranešimus ir parodykite žemėlapius. Klausykitės mėgstamų dainų laisvų rankų įranga naudodami iTunes / Apple Music arba įdiegtas programas. Internetinio atnaujinimo palaikymas;5. Naujausios versijos 2.0 internetinis naujinimas – palaikykite internetinį naujinimą. Wireless Carplay Activator Mini USB Dongle / Originalaus Apple Carplay automobilio, įmontuoto į Apple Carplay, laidinis jungtis. Specifikacija: Prekės ženklas: Carlinkit Gaminio modelis: QL-CP2A-LOGOMedžiaga: ABS Spalva: mėlyna Gaminio dydis: 804612mm Svoris: 100g Maitinimo įvestis : 5V 1-2.1AMaitinimo išvestis: DC 5V 0.8-2AEnergijos suvartojimas: 0.15WPrisijungimo būdas: belaidis ryšysPalaikomas mobilusis telefonas: skirtas iPhone su IOS10 ir naujesne sistema Bluetooth suderinamas wifi Specifikacijos: 5G wifi + Bluetooth suderinamas 5.0 dvigubo ryšio perdavimas + bevielis Android automatinė funkcijaTaikoma: palaiko daugiau nei 98 % rinkoje esančių modelių su originalia CarPlay funkcija. Instrukcijos:1. Prijunkite USB priedėlį prie automobilio USB prievado, spustelėkite Active Search ir įjunkite telefono su Bluetooth suderinamą funkciją;2. Spustelėkite su Bluetooth suderinamą mobiliojo telefono signalą, kuris rodomas automobilyje, ir pasirinkite suporuoti mobilųjį telefoną, kad būtų sukurtas belaidis ryšys ir naudojamas Apple Carplay.

tik Android

Ypatybė:

  1. Suderinami įrenginiai: ši automatinė dėžutė palaiko tik originalaus automobilio naudojimą su laidine Android AUTO funkcija ir palaiko tik Android sistemos mobilųjį telefoną.

  2. Praktiška: perdavimo sparta yra 5,8 GHz, duomenų perdavimo greitis yra didelis, o vėlavimas yra mažas. Suderinamas su originaliu automobilio mikrofonu, tęskite originalią automobilio garso kokybę. Palaikykite OTA atnaujinimą, internetinius atsiliepimus ir greitai spręskite problemas.

  3. Suteikite puikią vairavimo patirtį: prijungus automobilio USB sąsają, jūsų gamyklinis laidinis Android automobilis gali būti atnaujintas į belaidį Android automobilį. Suteikite vartotojams patogesnę vairavimo patirtį.

  4. Lengva naudoti: nereikia išardyti, tiesiog prijunkite ir paleiskite. Atnaujinkite savo originalią laidinę funkciją, skirtą Carplay funkcijai, į belaidę funkciją.

  5. Pasitenkinimo garantija: Stengiamės kiekvienam klientui teikti aukščiausią klientų aptarnavimo standartą, kad užtikrintume malonią apsipirkimo patirtį. Jei turite kokių nors problemų, klausimų ar reikia pagalbos, nedvejodami susisiekite su mumis tiesiogiai.

Specifikacija:

Pavadinimas: Originalus automobilio laidinis Android AUTO prie belaidės AUTO dėžutės

Prekinis ženklas: Carlinkit

Modelis: CPC200-A2A

„WiFi“ modulis: skirtas NXP 88W8987

Galia: 0,75W

CPU: Atmel AT91SAM9260

Belaidis modulis: NXP 88 w8987

Mikrofinansų institucijos: PFI 3959 / PFI 3989

Su „Bluetooth“ suderinama versija: 5.2–802.11ac

Antena: 3dbi įmontuota FPC antena

Medžiaga: ABS + PC

Spalva: juoda

Paviršiaus apdorojimas: lygus + matinis

Palaikymas: Android telefonas

Palaikomos transporto priemonės: Auto & Factory Wired Android Auto

Skiriamoji geba: prisitaikanti (išsaugoti pradinę protokolo skiriamąją gebą)

Kalba: automatiškai perjungiama pagal transporto priemonės kalbos aplinką

Sąsaja: LED lemputė, C TYPE-C vidinis prievadas, USB vidinis prievadas

Išėjimo galia: DC 5V±0,2V 1,0A

Produkto dydis: 80 * 46 * 13 mm / 3,15 * 1,81 * 0,51 colio

Bruto svoris: 120g

Prisijungimo patarimai:

Belaidis ryšys: „Android 10.0“ ir naujesnės versijos, kai kuriems reikalinga „Android 11.0“ ir naujesnė versija

Laidinis ryšys: Android 6.0 ir naujesnė versija

Duomenų kabelis: USB-A į USB-C1 USB-C į USB-C1 L=300 mm

Belaidžio ryšio dažnis: 5150-5250MHz, 5725-5850MHz

Pirkimo pranešimas: originalus automobilis turi laidinę Android AUTO funkciją, palaiko tik Android telefoną.

Pastaba: dėl skirtingo monitoriaus ir šviesos efekto tikroji elemento spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukose rodomos spalvos. Ačiū! Leiskite 1–2 cm matavimo nuokrypį dėl rankinio matavimo.

1Modulio dėžutė2Duomenų kabelis1*Instrukcija

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas