Parduotuvė

CarPlay AI Mini Box Android Auto Wireless Netflix …

CarPlay AI Mini Box Android Auto Wireless Netflix Youtube UX999Lite 10.0 System Car Play automatinis srautinio perdavimo adapteris skirtas Audi Mazda

146.32 €

Kategorija: Įvairūs

Keliaukite protingiau ir patogiau

UX999PRO plus CarPlay perėjimas prie Android 10.0 leidžia sumaniai ir saugiai naudotis įvairiomis Android funkcijomis vairuojant transporto priemonę. Galite atidaryti navigaciją, skambinti, siųsti ir gauti žinutes, klausytis mėgstamų dainų, žiūrėti Youtube, Netflix ir kitas daugialypės terpės funkcijas, įskaitant visa tai, integruotas centriniame automobilio valdymo ekrane. Negana to, „Google Play“ galite atsisiųsti daugiau programų ir tinkintų fono paveikslėlių.

Daugiau sistemų ir funkcijų

„Android“ sistema yra atvira sistema, palaikanti dvigubą „Bluetooth“ belaidį „CarPlay“ / belaidį „Android Auto“ / veidrodį / įmontuotą GPS / dvigubą „Bluetooth“ / „Netflix“ / „Youtube“ / ir kitas daugiafunkcines grotuvo funkcijas.

Kodėl renkasi mūsų produktą?

Originalaus automobilio CarPlay turi tik vieną funkciją ir reikalauja duomenų kabelio, kuris ne tik turi įtakos išvaizdai, bet ir neturi daugiau funkcijų.

Produktas po naudojimo

„CarPlay“ tapo „Android 9.0“ sistema, palaiko „Apple“ mobilųjį telefoną ir „Android“ mobilųjį telefoną su 4G tinklo funkcija, turi tris skirtingas „CarPlay“, „Android Auto“ ir „Android 9.0“ sąsajas.

Tiesiog prijunkite ir paleiskite

Iš sudėtingų duomenų dabar tai tapo „Bluetooth“ automatine nuoroda, atlaisvinančia mobilųjį telefoną, „Mini“ gaminiai neturės įtakos jūsų automobilio grožiui

Produkto veikimo aprašymas

CPU: veikia Qualcomm Snapdragon 450.8 branduolys, kelios programos naudojamos vienu metu be vėlavimo, greitas ryšys, ryškus galingo našumo ir didelio efektyvumo ekranas

RAM+ROM: veikianti atmintis 3G LPDDR3+ integruota saugykla 32G EMMC Flash, aukštos specifikacijos konfigūracija didelė atmintis ir didelės talpos saugykla, plečiama 128G.

Integruotas GPS: palaiko pasaulines pagrindines GPS programas, tokias kaip: Waze/Google Map/Yandex/Appe Map…

„CarPlay“ ir „Android Auto“ funkcija

Apple mobilusis telefonas: palaikykite iPhone 6 ir naujesnes versijas, iOS 10 ir naujesnes versijas

„Android“ telefonas: „Android 9.0“ ir naujesnės versijos, kai kuriems reikalinga „Android 11.0“ ir naujesnė versija bei palaikoma „Android Auto“ funkcija jūsų „Android“ telefone

Vaikams smagiau

Jei vairuojate ilgą laiką, vaikai gali jaustis nuobodu ir triukšmingi, o tai turės įtakos jūsų koncentracijai. Galite naudoti mūsų gaminius, kad vaikai galėtų žiūrėti filmus automobilyje ir gerai praleisti laiką kelyje.

Suteikite sau smagiau

      Jei vairuojate ilgą laiką, tai gali sukelti nuovargį, galite rasti kur pailsėti, pažiūrėti Youtube/Netflix filmą ar pažaisti

Pasirinkite savo mėgstamą programą, kurią norite naršyti.

      Galite atsisiųsti savo mėgstamą naršymo programą iš „Googlp Play“ parduotuvės

Gaukite daugiau programų ir važiuokite kartu.

„Applemini 2.0“ turi keletą dažniausiai naudojamų programų, kai ji iškeliama iš gamyklos. Ji taip pat palaiko įvairias automobilių gamintojų sukurtas programėles. Jei manote, kad jų yra nedaug, galite spustelėti „Google Play“ parduotuvę ir atsisiųsti mėgstamas programas. Sutvarkykite kiekvienos programos „CarPlay“ išdėstymą, kad galėtumėte labiau suasmeninti naudojimo patirtį.

CarPlay automobilių stovykla

„CarPlay“ siūlo daugiau nei 600 automobilių modelių, todėl lengva rasti tą, kuris palaiko šią funkciją

Atsiliepimai iš mūsų klientų

Savo gaminius pardavėme daugiau nei 100 šalių ir sulaukėme vieningų pirkėjų iš viso pasaulio pagyrų. Mūsų produktai leidžia klientams pajusti, kad originalus automobilis gali mėgautis daugybe funkcijų, o jūs galite žiūrėti filmus, Tiktok ir net žaisti žaidimus, kai jums nuobodu. , mes visada optimizuosime produktą, priimsime daugiau pirkėjų pasiūlymų ir pagaminsime daugiau puikių ir patenkinamų produktų

Produkto dydis Bendras svoris: 230g Šeimininko svoris: 230 g Išorinė pakuotė: 12 * 12 * 4,2 cm Pagrindinis: 80mm80mm13,8mm

Apie mokėjimą: 1 Mes priimame Alipay West Union TT Visos pagrindinės kredito kortelės priimamos naudojant saugų mokėjimo procesorių ESCROW.2. Apmokėjimas turi būti atliktas per 3 dienas nuo užsakymo.3. Jei negalite atsiskaityti iš karto pasibaigus aukcionui, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą. Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

Apie siuntimą:

  1. Pristatymas visame pasaulyje. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO / FPO)2. Užsakymai apdorojami laiku po apmokėjimo patikrinimo.3. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Jūsų užsakymo adresas turi sutapti su pristatymo adresu.4. Rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra tik jūsų nuoroda.5. Paslaugos tranzito laiką nustato vežėjas, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač šventiniu laikotarpiu.6. Jei siuntos negavote per numatytą pristatymo laiką, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau su jumis susisieksime su atsakymu. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas!

Grąžinimas ir pinigų grąžinimas:

  1. Jūs turite 7 dienas susisiekti su mumis ir 15 dienų grąžinti nuo jo gavimo datos. Jei prekę turite ilgiau nei 7 dienas, ji laikoma panaudota ir mes jums negrąžinsime ar nekeisime. Išimčių nėra!2. Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje, o jūs turite pateikti mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo prekių nr.3. Mes grąžinsime visą laimėtą pasiūlymo sumą, gavę prekę originalios būklės ir supakuotą su visais komponentais ir priedais, kai tiek pirkėjas, tiek pardavėjas atšauks sandorį iš aliexpress. Arba galite pasirinkti pakaitalą.

Garantija:

  1. 12 mėnesių ribota gamintojo garantija nekokybiškoms prekėms (išskyrus sugadintas ar netinkamai naudotas prekes po gavimo). Priedams suteikiama vienerių metų garantija.2. Apie nekokybiškas prekes būtina pranešti ir grąžinti per garantinį laikotarpį (jei įmanoma, originalioje pakuotėje). Turite mums pasakyti, koks yra defektas, ir pateikti savo užsakymo numerį. Mes netaisome ir nekeičiame prekių, kurių garantija pasibaigė. Užsakydami „aliexpress“ sutinkate su visomis aukščiau išvardintomis taisyklėmis!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas