Parduotuvė

CarPlay Mini Ai Box Wireless CarPlay Android Auto …

CarPlay Mini Ai Box Wireless CarPlay Android Auto skirtas Audi Benz Mazda Toyota VW skirtas Netflix YouTube Smart Box 4G+64G LTE GPS

405.62 €

Kategorija: Įvairūs

Produkto  Įvadas✏ Qualcomm 8 branduolių procesorius

✏Android 10.0 sistema, Wireless CarPlay, Wireless Android Auto Into One Module.

✏ Pateikite „Google Play“ parduotuvę. Nemokamai atsisiųskite ir įdiekite įvairią APP programinę įrangą.

✏ HD vaizdo ekranas, žiūrėkite Youtube, internetinę navigaciją, internetinę radijo daugialypės terpės sistemą .

✏Įtaisytas dvigubas „Bluetooth“ ryšys, skirtas skambinti laisvomis rankomis, muzika ir prijungti visų rūšių „Bluetooth“ TPMS, OBDII ir kt.

✏Įtaisytas 4G/3G/2G, „CarPlay ai box“ gali būti naudojamas kaip mobilusis „WiFi“ maršrutas, kad būtų prieigos taškas į kitą įrenginį .

✏Darbo atmintis 4G + įmontuota saugykla 64G EMMC Flash, aukštos specifikacijos konfigūracija, didelė atmintis ir didelė talpa .

✏ Nemokamas Gift32G TF kortelės C tipo konverteris USB laidas

✏ MIFI (Mobile WIFI) funkcija gali būti naudojama kaip mobilusis WIFI maršrutizatorius, suteikiantis WIFI viešosios interneto prieigos taškus kitiems tinklo įrenginiams.

✏Darbo temperatūra: Darbinė temperatūra: -20 ~ +70 ℃❗ Pastaba , 1 metų garantijaNėra priežasties grąžinti prekes per 15 dienų. Ši garantija netaikoma žalai, patirtai dėl nelaimingo atsitikimo, netinkamo naudojimo ar modifikavimo. Tik siuntinys naudojamas be asmeninės klaidos ar sugadinimo, kuris neturi įtakos antrajam siuntinio pardavimui. Prekę galite išsiųsti taisyti per 1 metus nuo gavimo. Siuntimo išlaidos pirkėjo pusėje.Apie atsiliepimusJei turite klausimų, susisiekite su mumis iš anksto, mes padėsime jums tai išspręsti pirmą kartą.Jei esate patenkinti mūsų prekėmis, palikite 5 žvaigždučių atsiliepimą svetainėje, kad kiti sužinotų daiktų daugiau. Dėkojame už malonius atsiliepimus ir palaikymą.Apie pristatymąPo apmokėjimo „aliexpress“ užtrunka maždaug 48 valandas, kol patvirtina, kad fondo kanalas yra saugus. Kai siuntinys bus patvirtintas, jis bus išsiųstas per 48 valandas. Siunčiamas „Aliexpress Standard Shipping“ iš Kinijos. Siuntinys atvyko į jūsų šalį, sekimo informaciją galima patikrinti vietinio pašto svetainėje. Žinoma, pagal savo poreikius galite pasirinkti DHL, Federalinį ir EMS

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas