Parduotuvė

CMAOS USB Bluetooth 5.0 siųstuvo imtuvas 3 viename …

CMAOS USB Bluetooth 5.0 siųstuvo imtuvas 3 viename EDR adapteris 35 mm AUX skirtas televizoriui kompiuteriui ausinėms namų stereofoninei įrangai automobiliniam HIFI garsui

5.12 €

Kategorija: Buitinė elektronika

3 viename Bluetooth 5.0 siųstuvo imtuvo garso plokštė

Perdavimo režimas (tinka kompiuterio / televizoriaus / radijo / MP3 garso siuntimui į „Bluetooth“ ausines / stereo)

 1. Prijunkite adapterį prie USB maitinimo šaltinio ir įjunkite paleidimo režimą, kai mirksės mėlynas šviesos diodas

 2. Vieną garso laido galą įkiškite į adapterio TRANSMIT prievadą, o kitą galą į televizoriaus ir kitos įrangos garso išvesties prievadą (OUTPUT).

Pastabos: Perdavimo režimu šis gaminys turi dvigubas USB+AUX įvesties funkcijas. Jei jis naudojamas kompiuteryje, garso kabelio jungti nereikia, tiesiog prijunkite jį prie USB.

 1. Įjunkite „Bluetooth“ ausines/garso ir kitą įrangą ir pereikite prie susiejimo būsenos

 2. Palaukus 10-20 sekundžių, automatinis ryšys sėkmingas, o mėlyna indikatoriaus lemputė visada dega

 3. Atidarykite televizoriaus arba kompiuterio APP muzikos grotuvo programinę įrangą, muziką galėsite leisti per Bluetooth ausines / stereo

Priėmimo režimas (tinka įprastoms garso / automobilio / laidinėms ausinėms ir kt.)

 1. Įkiškite adapterį į USB maitinimo šaltinį, raudonas šviesos diodas mirksi ir pereina į paleidimo režimą

 2. Vieną garso laido galą įkiškite į adapterio RECEIVE prievadą, o kitą galą į garso įrenginio garso įvesties sąsają (INPUT).

 3. Įjunkite telefono arba planšetinio kompiuterio Bluetooth funkciją, ieškokite: YET-TR6 ir spustelėkite, kad susietumėte

 4. Užbaigus susiejimą, raudonas šviesos diodas visada dega

 5. Atidarykite mobiliojo APP muzikos grotuvo programinę įrangą, mobiliojo telefono muziką galėsite leisti per garsiakalbį

Perdavimo / priėmimo režimo jungiklis:

Garso kabelis įkištas į SIUNTUVĮ perdavimo režimui, o indikatoriaus lemputė šviečia mėlynai

Garso kabelis yra prijungtas prie RECEIVE, kad būtų priimtas priėmimo režimas, o indikatoriaus lemputė šviečia raudonai

Prijunkite kompiuterį, kad paleistumėte paleidimo režimą, nereikia jungti garso laido, tiesiog prijunkite USB

Pastaba: televizoriuje turi būti „Android“ / „iOS“ / „Microsoft“ sistema

Pastaba: televizoriuje turi būti „Android“ / „iOS“ / „Microsoft“ sistema

Itin nešiojamas ir lengvas belaidis garso siųstuvo/imtuvo adapteris yra idealus belaidis garso sprendimas įvairioms situacijoms ir naudojimui.

3 viename režimas

1.Siųstuvo režimas (TX): belaidžiu būdu perkelkite garsą iš ne „Bluetooth“ televizoriaus, namų stereosistemos ar CD grotuvo į „Bluetooth“ ausines arba garsiakalbius.

 1. PC garso siųstuvo režimas: belaidžiu būdu perkelkite garsą iš kompiuterio į “Bluetooth” ausines arba garsiakalbį per USB prievadą, nereikia garso kabelio.

 2. Imtuvo režimas (RX): belaidžiu būdu perkelkite garsą iš telefono, planšetinio kompiuterio ar kompiuterio su Bluetooth ryšiu į laidinį stereofoninį įrenginį, garsiakalbius ar ausines.

Režimo perjungimas

Perjunkite režimą perjungdami TX/RX jungiklį.

Poravimo metodas

1.TX režimas: TX režimas automatiškai ieškos kitų „Bluetooth“ priėmimo įrenginių (pvz., „Bluetooth“ ausinių, „Bluetooth“ garsiakalbio, „Bluetooth“ imtuvo ir kt.). Raudona lemputė mirksi poravimo metu ir nustoja mirksėti, kai poravimas buvo sėkmingas. Prijunkite gaminį prie įrenginio, pvz., televizoriaus, naudodami 3,5 garso laidą / RCA garso laidą.

 1. TX režimas kompiuteryje: įkiškite USB prie kompiuterio USB prievado, jis automatiškai ieškos kitų “Bluetooth” priėmimo įrenginių (pvz., “Bluetooth” ausinių, “Bluetooth” garsiakalbio, “Bluetooth” imtuvo ir kt.). Raudona lemputė mirksi susiejimo metu ir visada dega po sėkmingo susiejimo.

3.RX režimas: (suporavimo pavadinimas: ZF-169 Plus) Telefono, kurį norite susieti, Bluetooth nustatymuose suraskite „ZF-169 Plus“. Mėlyna lemputė mirksi poravimo metu ir nustoja mirksėti, kai poravimas buvo sėkmingas. Prijunkite gaminį prie garso įrenginio 3,5 garso kabeliu.

Itin nešiojamas garso srautinio perdavimo maitinimo šaltinis

„ZF-169 Plus“ yra kompaktiškas, tačiau turi galingą belaidžio garso srautinio perdavimo funkciją. Įdėkite šį tasmitrį / imtuvą ypač nešiojamąjį garso srautinio maitinimo šaltinį „ZF-169 Plus“ yra kompaktiškas, bet turi galingas belaidžio garso srautinio perdavimo galimybes. Įdėkite šį siųstuvą / imtuvą į kuprinę arba nešiojamojo kompiuterio krepšį ir pasiimkite jį keliaudami.

Platus suderinamumas Su pridedamu 3,5 mm laidu šis siųstuvas / imtuvo adapteris gali būti plačiai naudojamas jūsų kompiuteryje, nešiojamajame kompiuteryje, namų stereosistemoje, ausinėse, išmaniuosiuose telefonuose, MP3 grotuve, CD grotuve ir kt.

【Atnaujinta funkcija】 Paprastai, norint perduoti garso šaltinius, reikia prijungti garso kabelį, tačiau dabar, kai naudojamas kompiuteryje, maitinimas ir garso perdavimas pasiekiamas per USB prievadą, garso kabelio nereikia.

【Bluetooth 5.0 + EDR】 Naudojant atnaujintą V5.0+EDR technologiją, mūsų belaidis garso adapteris užtikrina stabilesnį ryšį su įrenginiais ir pasiekiamas iki 50 pėdų (15 m) atstumas atvirame ore ir iki 30 pėdų (10 m) patalpose. * Veikimo diapazoną gali paveikti keli veiksniai.

【USB maitinimo šaltinis】 Įkraukite jį per USB prievadą ir prijunkite prie savo garso įrenginio per 3,5 mm Aux garso laidą (pridedamas), kai naudojate. Niekada nesijaudinkite, kad klausydamiesi muzikos pritrūks energijos.

Kaip prijungti kompiuterį ir ausines

 1. Įsitikinkite, kad prie „Bluetooth“ ausinių ir adapterio neprijungti jokie „Bluetooth“ įrenginiai.

 2. Perjunkite TX režimą, mirksi raudona lemputė, įjunkite Bluetooth ausines.

 3. Prijunkite ausines prie Bluetooth adapterio ir automatiškai susiekite ryšį.

Specifikacijos

Bluetooth versija: Bluetooth V5.0+EDR

„Bluetooth“ profiliai: A2DP/AVRCP (tik imtuvo režimu)

Veikimo diapazonas: iki 15 m 1 50 pėdų (be jokių blokuojančių objektų)

Susiejimo pavadinimas (imtuvo režimas): ZF-169 Plus

Siųstuvo režimas: dega raudona LED lemputė

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas