Parduotuvė

„Colchon“ pripučiamas čiužinys oro lova „Sleep …

„Colchon“ pripučiamas čiužinys oro lova „Sleep Rest“ automobilio visureigio kelioninė lova Daugiafunkcinė lauko kempingo paplūdimio automobilių priedai

30.25 €

Kategorija: Įvairūs

Charakteristika:

100% naujas;

Labai geros kokybės pripučiama automobilinė lova;

Itin storas flokuotas audinys (0,5 mm storio);

Dvigubas termiškai sandarinamas siūles;

Patogi flokuota medžiaga komfortui;

Gali būti naudojama kaip lova namuose arba kaip stovyklavimo kėdė

Lengva sulankstyti ir išskleisti.

Pakavimo sąrašas:

1x Automobilinė lova

1x saugojimo krepšys

2x Pagalvės

1x remonto rinkiniai Tikros medžiagos, griežtas sandarinimas Lengva valyti vaikų spynos dizainas Neleiskite vaikams įkristi į vairavimo vietą Žaidžiant ar miegant.

bangų dizainas Labiau tinka miegui

Dviejų sluoksnių pripučiama burna, varvantis dizainas Tvirtas sandarinimas, nėra oro nuotėkio, ilgas naudojimo laikas.

kelių spalvų pasirinktinai

Apie mūsų įmonę Esame profesionalūs automobilių priedų tiekėjai. Teikiame aukštos kokybės led žibintą, darbo šviesos juostą ir geras paslaugas, galite drąsiai įsigyti mano parduotuvėje. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis. (1) Ar priimamas tiek didmeninis, tiek siuntimas? Didmeninei prekybai pasiūlysime nuolaidą arba nemokamą greitąjį pristatymą. Pristatydami prekes galime tiesiogiai išsiųsti jūsų klientams ir nepaliksime informacijos apie mus, jei to norėsite. (2) Kaip galiu sekti savo paketą? Savo siuntą galite sekti šioje svetainėje: www.17track.net/en (Nukopijuota į naršyklę, kad būtų atidaryta). Apie garantiją (1) Jei naudojant gaminį kyla problemų, atsiųskite mums nuotraukas ar vaizdo įrašus. Pakeitimą galime atsiųsti nemokamai, tačiau pirkėjas turi sumokėti pusę siuntimo išlaidų. (2) Jei prekė neturi defektų ar kokybės problemų, prekė grąžinama tol, kol: A. Prekė turi būti pradinės būklės. B. Pirkėjas atsako tik už grąžinimo siuntimo mokestį. grąžinti arba išsiųsti iš naujo (1) Galite susisiekti su mumis, jei jūsų siuntos sekimo informacija ilgą laiką nebuvo atnaujinta, mes galime padėti susisiekti su pašto skyriumi ir patikrinti, ar jūsų siuntinys nebuvo prarastas, galime jums išsiųsti iš naujo arba grąžinti visą sumą. (2) Kai gausite mūsų paketą, jei nesate patenkinti mūsų produktais, pirmiausia susisiekite su mumis Aliexpress (prašome nepradėti ginčo pirmiausia), mes išspręsime jūsų problemą, kol jausitės patenkinti. Jei negalime išspręsti jūsų problemos arba esate nepatenkinti, galite pradėti ginčą. Ačiū už Jūsų supratimą. apie komentarus (1) Jei jaučiatės patenkinti mūsų produktais, palikite mums gerus atsiliepimus su visomis 5 žvaigždutėmis, jūsų palaikymas mums yra didžiausia motyvacija. (2) Jei turite problemų dėl mūsų prekių ar paslaugų, pirmiausia susisiekite su mumis prieš palikdami mums neigiamą atsiliepimą. Mes išspręsime jūsų problemą ir suteiksime geriausią klientų aptarnavimą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas