Parduotuvė

Creative USB Flash Drive Germany Beetle Car Pen …

Creative USB Flash Drive Germany Beetle Car Pen Drive 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB Pendrive Memory Disk 256GB Mini Car Memory Stick

9.77 €

Kategorija: Kompiuteris ir biuras

Creative Germany Beetle car Mini U diskas 4GB 8GB 16GB USB flash 32GB USB mini Car

Specifikacija:

 1. Palaikykite USB 2.0 ir 1.0 versijas
 2. „Hot Plug & Play“.
 3. Patvari kietojo kūno saugykla
 4. Nereikia jokio išorinio maitinimo 4,5 V ~ 5,5 V iš USB prievado
 5. Palaikykite Win98/ME/2000/XP/Vista/7, Mac OS 9.X/Linux2.4 be įrenginio disko
 6. „Linux“ branduolio 2.4 ar naujesnės versijos palaikymo sprendimas
 7. Be disko, skirta OS 9X ar naujesnėms versijoms
 8. Suderinamas su USB 1.1/2.0 9.Darbo temperatūra: -10 iki +55Deg.C

1.Kodėl mes parduodame brangiai, o kitų pardavėjų pardavimo kaina yra labai pigi?

Visada parduodame realaus dydžio USB atmintukus, neapgaudinėjame pirkėjų, palaikome aukštą kokybę, aptarnaujame pasaulio pirkėjus.

 1. Ar USB atmintinė yra tikros talpos?

Žinoma, mūsų USB atmintinė yra tikroji talpa, galite naudoti H2tekstą norėdami siųsti tekstą. „H2text“ yra autoritetingiausia testavimo programinė įranga pasaulyje. Jei jums reikia šios programinės įrangos, mes galime jums ją nemokamai pateikti. 3. koks yra rašymo greitis?

mūsų USB atmintinės įrašymo greitis yra 3M/S – 10M/S arba jums pasiseks, jei gausite 11M+. Jei norite išsaugoti 1 GB filmą mūsų USB atmintinėje, tai jums reikia 2 minučių, tai sutaupys jūsų laiką. 4.Kodėl tikroji USB atmintinės talpa nėra tinkama?

„Flash“ atminties pardavėjai naudoja dešimtainę aritmetiką: 1 MB = 1 000 KB, 1 G = 1 000 MB apskaičiuota, operacinė sistema naudojant dvejetainę aritmetiką: 1MB = 1024KB,1GB = 1024MB; todėl yra tam tikrų skirtumų tarp ekrano talpos ir „flash“ atminties produkto vardinės talpos

Apie tikrąjį pajėgumą

4 GB     = maždaug 3,75–3,9 GB

8 GB     = maždaug 7,4 GB –7,85 GB

16 GB   = maždaug 14,2–15,8 GB

32 GB   = maždaug 28,2 GB–   30 GB

64 GB   = maždaug 58 GB  –   60 GB

128 GB = maždaug 110 GB – 120 GB

​256 GB = maždaug 235 GB–250 GB

Siuntimas

Gerbiamas pirkėja, dėl pristatymo būdo mes jums atsiųsime standartiniu Aliexpress siuntimu, jūs galite sekti 17track.

mūsų pristatymo data yra 60 dienų, jei beveik pasibaigus apsaugos laikui vis tiek negaunate savo pakuotės, susisiekite su mumis, kad ją pratęstume arba pradėtume ginčą dėl pinigų grąžinimo. bet atminkite, kad mes nepriimame ginčų per pažadėtą ​​pristatymo datą. labai ačiū už supratingumą.

Mokėjimas

· 1. Šios prekės kaina yra fiksuota, galite pateikti užsakymą internetu ir apmokėti tiesiogiai.

· 2. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis internetu arba palikite mums žinutę per „Susisiekite dabar“. Mūsų atsakymas turėtų jus pasiekti per 12 valandų. Arba pridėkite mūsų prekybos vadybininko ID cn1511139960, kad galėtumėte kalbėtis internetu.

· 3. Galite sumokėti už užsakymą kreditine kortele, „Money Booker“, „Money Gram“, „Bank T / T“, „Western Union“ ir kt.

· 4. Mokate Aliexpress.com, gavę prekes, Aliexpress.com atleis mums pinigus. Tai yra saugi SLAPIMO PASLAUGA

Siuntimas

· 1. Prekės išsiunčiamos tik patvirtinus mokėjimą.

· 2. Prekes siunčiame per DHL, UPS, FEDEX, TNT, specialiąsias oro linijų paslaugas į pasirinktas šalis, siunčiame per China Post Air (CPA), EMS į visą pasaulį, išskyrus APO / FPO.

· 3. Pristatymo laikas priklauso nuo paskirties vietos ir objektyvių veiksnių, gali užtrukti ilgiau nei įprastai pristatymo laikas.

· 4. Siekdami užtikrinti, kad gausite užsakymą, paprastai siuntinius išsiunčiame per 48 valandas, tačiau tai priklauso nuo atsargų. Jei užsisakote daug, mums gali prireikti šiek tiek laiko, kad išbandytume produktus.

· 5. Už visus importo mokesčius ar rinkliavas atsako pirkėjas.

· 6. Jei per 4 dienas negalite stebėti naudodami rekomenduojamą pradinį stebėjimą, jis gali būti pakeistas arba per klaidą parašytas neteisingai, susisiekite su mumis ir patikrinkite toliau.

· 7. Kai kuriems platintojams palaikome „AliExpress Standard Shipping“ siuntų pristatymą, mums reikia pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

Prekės iš Kinijos siunčiamos naudojant oro paštą, daugumą šalių pasiekia per 10–20 darbo dienų.

Pristatymo laikas priklauso nuo paskirties vietos ir kitų veiksnių, tai gali užtrukti iki 20 darbo dienų.

· 8.gerbiamas pirkėja, pardavėjui primygtinai rekomenduojama naudoti standartinį „Aliexpress“ pristatymą. Tai yra oficiali „Ali AliExpress“ logistika.

mūsų pristatymo data yra 60 dienų, jei beveik pasibaigus apsaugos laikui vis tiek negaunate savo pakuotės, susisiekite su mumis, kad ją pratęstume arba pradėtume ginčą dėl pinigų grąžinimo. bet atminkite, nepriimame ginčų per žadėtą ​​pristatymo datą. labai ačiū už supratingumą.

Kodėl AliExpress siuntimas?

Kai pateiksite užsakymą AliExpress, pardavėjas išsiųs paketą į mūsų siuntimo centrą. Iš čia galime užtikrinti, kad jūsų paketas būtų išsiųstas laiku, ir pridėsime sekimo informaciją prie jūsų užsakymo informacijos, kad galėtumėte sekti jūsų paketas, kada ir kur tik norite.

Kiek laiko užtrunka, kol atkeliauja siuntinys, jei naudoju „AliExpress Shipping“?

Tai priklauso nuo to, kurį variantą pasirinksite

Siuntiniai, siunčiami naudojant „AliExpress Standard Shipping“, užtrunka nuo 15 iki 45 darbo dienų, o „Premium“ siuntų pristatymo laikas yra numatomas laikas nuo 7 iki 15 darbo dienų.

Kaip sekti užsakymą, išsiųstą per „Aliexpress Shipping“?

Logistikos informaciją galite patikrinti tiesiogiai savo užsakymo detalėse. Informacija bus atnaujinta per 5-7 dienas po to, kai pardavėjas išsiųs pakuotę.

Štai kaip tai padaryti:

 1. Eikite į „Mano užsakymai“
 2. Spustelėkite „Peržiūrėti išsamią informaciją“
 3. Išsamią sekimo informaciją rasite skiltyje „Logistikos informacija“

Apie Atsiliepimus

 1. Nepalikite jokių neigiamų ar neutralių atsiliepimų arba nepradėkite ginčo be bendravimo, tikime, kad mūsų bendravimas išspręs problemą už jus ir nenuvils. Jūs žinote, kad bet koks neigiamas, neutralus ar ginčas pakenks abiem pusėms ir neleis problemai iš tikrųjų išspręsti.

2.100% garantija naujoms prekėms ir geros būklės išsiunčiant. Jei prekė yra sugedusi, kai ją gausite, mes atsiųsime jums pakaitalą be papildomo įkroviklio arba surašysime kredito pažymą arba pasiūlysime grąžinti pinigus, kai bus patikrinta nekokybiška prekė. Būkite tikri, kad galiausiai gausite patenkintą sprendimą.

3.Jei esate nepatenkinti savo pirkiniu, nedelsdami susisiekite su mumis prieš iškeldami ginčą arba palikdami neigiamą atsiliepimą. Grąžinkite jį per 14 dienų, kad galėtumėte pakeisti arba grąžinti pinigus. Kai tik mes grąžinsime prekes į pradinę būklę, pakeisime arba grąžinsime pinigus už jus. Pirkėjas turėtų sumokėti už siuntimą atgal.

4.Jei prekė yra sugedusi po 3 mėnesių, ji vis tiek gali būti išsiųsta atgal keistis. Gavę nekokybišką prekę, džiaugiamės galėdami išsiųsti naują. Siuntimo mokestį į abi puses turi sumokėti pirkėjas.

5.Pls patvirtinkite pristatymą, kai tik gausite prekes. Jei negaunate prekių, kai artėja aliexpress.com nustatytas laikas, užuot pradėję ginčą, paprašykite pratęsti pristatymo laiką.

 1. Jei galite greitai patvirtinti pristatymą ir palikti mums 5 arba 4 žvaigždučių atsiliepimus, būsime dėkingi.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas