Parduotuvė

„Custom Fit“ automobilio „Alcantara“ sėdynės …

„Custom Fit“ automobilio „Alcantara“ sėdynės užvalkalas skirtas „Tesla Model Y 3“ automobilių priedams skirtas „Tesla“ visiškai uždengtas 5 vietų automobiliams raudonas

485.76 €

Kategorija: Įvairūs

[xlmodel]-[custom]-[8888]

[xlmodel]-[custom]-[8888]

Kaina nurodyta tik sėdynės užvalkalų rinkiniui (įskaitant priekinių ir galinių sėdynių užvalkalų komplektą), Jei norite pagalvių ir galvos atramų su sėdynės užvalkalų komplektu ,Atskirai pasirinkite atitinkamą pagalvių komplektą (įskaitant 2 galvos atramas ir 2 pagalves).

Klausimai ir atsakymai:

  1. K: Kiek šio kilimėlio dalių?

A: Gerbiamas kliente, šis sėdynės užvalkalų komplektas bus su 2 priekinių sėdynių užvalkalais, 2 galinių sėdynių užvalkalais ir 1 galinio porankio užvalkalu bei 1 priekinio porankio užvalkalu nemokamai. Tai nepaveiks naudojant porankį ant nugaros. prašau nesijaudinti.

  1. Kl.: Ar šis sėdynės užvalkalas pritaikytas pagal užsakymą, ar universalus?

A: Gerbiamas kliente. šis sėdynės užvalkalas yra 1:1 pagal užsakymą pagamintas pagal originalų modelį su ta pačia tekstūra. todėl kiekvienas modelis daro skirtingą kilimėlį.

  1. Kl.: Kaip sužinoti, ar jis tinka mano automobiliui?

A: Gerbiamas kliente, šis dizainas yra specialiai sukurtas „Tesla Model 3 Y“, jei pagal užsakymą pagaminote 3 Y modeliui, pateikite užsakymą tiesiogiai ir palikite mums savo modelio 3 Y metus. Jei esate kito modelio automobiliai, klauskite mūsų klientų aptarnavimo tarnyba, kad patikrintų, ar šis dizainas tinka jūsų automobiliui. Ačiū.

  1. Kl.: Interneto nuotraukos pavyzdys nėra skirtas mano automobiliui. ar galiu pamatyti kilimėlį, kuris yra tiksliai ant mano automobilio modelio?

A: Gerbiamas kliente, apgailestauju, kad galime jums atsiųsti to paties prekės ženklo pavyzdžius, kad pamatytumėte, kaip jis atrodo. bet mes negalime jums atsiųsti nuotraukos, kuri yra tiksliai jūsų automobilio modelio. Nes pagal užsakymą galime pagaminti tūkstančius automobilių modelių. negalime išbandyti kiekvieno modelio. Ačiū už supratimą.

  1. Kl.: Ką daryti, jei jis netinka mano automobiliui?

A: Gerbiamas kliente, atsiųskite mums keletą nuotraukų, kad tai yra jūsų automobilyje. mes vėl jums tai padarysime nemokamai. Mes taip pat turime nemokamą grąžinimą, jei nenorite, kad per 15 dienų nuo pakuotės pristatymo būtų nemokamas perdarymas.

Nemokamo grąžinimo šalys: (Rusija, JAV, Ispanija, Prancūzija, Brazilija, Nyderlandai, Izraelis, Lenkija, Jungtinė Karalystė, Pietų Korėja, Vokietija, Italija, Kanada, Australija, Saudo Arabija, JAE, Čilė, Ukraina, Japonija, Meksika, Belgija, Čekija, Šveicarija, Portugalija iki šiol 24 šalys)

  1. Kl.: Ar galiu įsigyti ne „Tesla“ modelį?

Taip. Prieš pateikdami šį užsakymą, galime susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba ir patvirtinti. Ačiū.

[xlmodelis]-[nuotrauka]-[0000]

[xlmodelis]-[nuotrauka]-[0000]

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas