Parduotuvė

Death Note Anime Yagami Light 3D Motion …

Death Note Anime Yagami Light 3D Motion automobilių lipdukai atsparūs vandeniui namų aksesuarų lipdukai nešiojamiesiems kompiuteriams šaldytuvams ir tt kambario dekoravimui

7.02 €

Kategorija: Įvairūs

Death Note Anime Yagami Light 3D Motion automobilių lipdukai, atsparūs vandeniui namų aksesuarų lipdukai, skirti nešiojamojo kompiuterio šaldytuvui ir kt. kambario dekoravimui Tai 3D judantis / judantis lipdukas. Kai judi, lipdukas juda!

• Atsparus vandeniui • Nereikia 3D akinių • Aukštos kokybės!

dėl mūsų lipduko storio ir klijų tvirtumo, mūsų lipduko negalima nuimti uždėjus ant paviršiaus. Jei bandysite nuimti ir įdėti lipduką kitoje vietoje, lipdukas sulinks arba nuplyš, nes klijai jau yra ant tos vietos!! negalėsime grąžinti pinigų / pakeisti lipduko (-ų), jei bandysite tai padaryti! **

  • Būtinai peržiūrėkite kitus mūsų sąrašus. Jei gavote prekę, palikite atsiliepimą. Jei nesate patenkinti savo užsakymu, parašykite man ir leiskite man išspręsti problemą prieš palikdami neigiamą atsiliepimą.

Pakavimas ir siuntimas: visus lipdukus supakuojame į kartoninius vokus. Paketą išsiųsime per 48 valandas. Pristačius jūsų siuntą į paštą, jei kils problemų, pasistengsiu padėti išspręsti situaciją. Tačiau (nesu atsakingas už jūsų siuntos praradimą / sugadinimą / vėlavimą pašte)

  • Paskambinkite į vietinį paštą.

Teisinis atsisakymas: mano prekės nėra licencijuoti produktai. Aš nepretenduoju į jokį naudojamą personažą, prekės ženklą ar asmenį. Naudojamos autorių teisės ir (arba) prekių ženklai priklauso atitinkamiems jų savininkams. Tai įkvėpti dizainai.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas