Parduotuvė

Didelio rato monstras sunkvežimis 360 laipsnių …

Didelio rato monstras sunkvežimis 360 laipsnių apverčiamas automobilis veikiantis inercijos trintis galios visureigis skirtas lauko žaislai vaikams berniukams Gimtadienio dovanos

5.62 €

Kategorija: Žaislai ir pomėgiai

Sveiki! Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę! Kokybė yra pirmoji su geriausia paslauga. visi klientai yra mūsų draugai. Mados dizainas, 100 % visiškai naujas, aukštos kokybės! Produkto pavadinimas: inercinis triukas visureigis Pakavimo būdas: paprastas pakavimas [nėra išorinės pakuotės spalvų dėžutės] Inercinė galia:  Tiesiog pastumkite į priekį ir automobilis važiuos su inercija; tai veiksmingai lavins jūsų vaiko praktinius gebėjimus.Tvirta pakaba: Tvarus ir visureigis automobilis, neslystantis, atsparus smūgiams, tvirtas sukibimas. Lengvai pervažiuojama žole, smėliu, šlapiu purvu ir pelkėta žeme, be baimės.Sujungimo konstrukcija: kaip automobilis juda į priekį, kėbulas taip pat siūbuoja aukštyn ir žemyn; labai įdomu ir smagu.Puikus sukimasis: 360 laipsnių kaskadininkų vartymo dizainas, galinga keturių ratų pavara ir valdymas visomis kryptimis.

Apie produktą: visi produktai yra 100 % visiškai nauji, tinkami naudoti ir prieš išsiuntimą kruopščiai patikrinti. 100 % saugus, nekenksmingas kūnui,   (Normalu, kad pirmą kartą atidarius užuodžiate lengvą kvapą, nes produktas buvo uždarytoje pakuotėje kelis mėnesius. Nuvalykite ir išdžiovinkite natūraliai, kvapas greitai išnyks.)Apie pristatymą:1. Rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra tik jūsų nuoroda.2. PASLAUGOS TRANZITO LAIKAS yra nurodytas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų sezono metu.3. Jei siuntos negavote per 30 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis. Stebėsime siuntą ir kuo greičiau susisieksime su jumis ir pateiksime atsakymą. Ką daryti, jei gaminys turi problemų, pirmiausia naudokite gaminį pagal gaminio vadovą, jei vis tiek negalite jo naudoti, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba laiku, nepradėkite ginčo savo nuožiūra, manome, kad bendravimas yra daug geriau nei ginčas .

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas