Parduotuvė

Diecast 118 Aston Martin VULCAN Resin Sportinių …

Diecast 118 Aston Martin VULCAN Resin Sportinių automobilių kolekcija Modeliai Žaislai vaikams Dovanos berniukams Statinis ekranas

184.07 €

Kategorija: Įvairūs

Pavadinimas: Diecast 1/18 Aston Martin VULCAN sportinių automobilių kolekcijos modeliai, žaislai vaikams, dovanos berniukams, statinis ekranas Dydis: Apie (26116) cm Pakuotė: originalios spalvos dėžutės pakuotė Funkcija: negalima atidaryti kairiųjų ir dešiniųjų durų, negalima atidaryti priekinio gaubto, negalima atidaryti bagažinės dangčio Galima naudoti kaip dovanas, namų dekoracijas, automobilių dekoracijas, kolekciją. Pastaba: 1. Sekite mano parduotuvę ir gaukite kuponus 2. Šis gaminys yra tik žaislo modelis. Saugokitės nuo ugnies 3. Jei turite klausimų, susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba, kad tai išspręstumėte.

Apie problemas po pardavimo

  1. Parašas: atsiimkite siuntinį, kai paštas (siuntų kompanija) Jus informuos arba įteiks. Prašau pasiimti laiku. Jei pakuotė nepasirašyta per ilgai, ji gali būti grąžinta (pvz., dvi savaites be kvito).
  2. Kokybės problemos: jei gaudami paketą turite kokių nors kokybės problemų, geriau susisiekite su mumis. Stengsimės tai puikiai išspręsti.
  3. Atsiliepimai: Dėkojame už jūsų pagyrimus ir nuoširdų atsakymą.
  4. Grąžinimas: Kai prekės grąžinamos iš pašto įmonės, prašome susisiekti su mumis dėl patvirtinimo. Nesijaudink. Prekes galime išsiųsti iš naujo arba grąžinti pinigus.
  5. Pinigų grąžinimas: nesvarbu, ar atšaukiamas užsakymas, ar dėl kitų sąlygų. Užtruks kelias dienas, kol lėšos bus grąžintos į jūsų sąskaitą. Būkite kantrūs.

PASTABA

  1. Baterijų naudojimas automobilių modeliuose: Baterijos, skirtos lydinio modeliams, paprastai yra 2-3 vienetų AG13 arba AG10, kartais AAA sausos baterijos. Tai yra specialūs dalykai, skirti oro transportui, kurį pristatome, ir tai, ar jis siunčiamas su ar be, priklauso nuo siuntimo politikos —- Negarantuojame, kad automobilyje yra akumuliatorius, prašome aiškiai pasakyti.
  2. Produkto kokybė : visos mūsų parduodamos prekės yra 100 % naujos. Prieš pakuodami juos patikriname ir įsitikiname, kad jie tinkami.
  3. Pakavimas: Siekdami sutaupyti vietos, mes paprastai pakuojame gaminį urmu ir aplink su minkštomis medžiagomis. Kai kuriuos gaminius galima įsigyti su gražia dovanų dėžute, mes tai parodysime tinklalapio skiltyje „Parinktys jums“.
  4. Informacija apie gavėją: pateikite išsamią ir teisingą informaciją. Tai labai naudinga pristatymui, ypač tinkamas telefono numeris.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas