Parduotuvė

Disney Car Pixar Lightning McQueen Print Boys …

Disney Car Pixar Lightning McQueen Print Boys Drabužiai 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Metų Gimtadienio skaičius Vaikams marškinėliai Kūdikių Mergaičių marškinėliai

11.41 €

Kategorija: Įvairūs

Alipay, West Union, TT. Visos pagrindinės kredito kortelės priimamos naudojant saugų mokėjimo procesorių ESCROW Prieš pirkdami būtinai perskaitykite visą aprašymą ir sutikite su sandoriu.

Siūlome nemokamą pristatymą visame pasaulyje per „China Post Air Mail“, vidutinis pristatymo laikas yra nuo 15–30 dienų, o Rusijoje / Brazilijoje – 25–45 dienos. Jei vėluojama arba nacionaliniu mastu, tai užtruks ilgiau nei 60 dienų. Dėkojame už supratingumą. Labai rekomenduojame rinktis International Express įskaitant EMS/DHL/UPS, jei norite greitesnio pristatymo, iš jų galime gauti nuolaidą, tačiau bus imamas siuntimo mokestis Jei negavote prekių per 50 dienų (Rusijai ir Brazilijai taikomas 10 proc. tarifas), PRAŠOME, susisiekite su mumis ir paprašykite pratęsti laiką, NENAUDOKITE ginčo dėl šios priežasties, nes pardavėjas visiškai nekontroliuoja pristatymo, tai turėtų būti Pašto tarnybos, nei Ginčas nepadės greičiau gauti prekių. Siuntimas yra didelis galvos skausmas tiek pirkėjui, tiek pardavėjui, labai reikalingas abipusis supratimas. Jei atvykstate iš Rusijos ar Brazilijos, laukti siuntinio prireiks daugiau kantrybės. Ačiū.

  1. Stengiamės kuo geriau aptarnauti savo klientus.
  2. Mes grąžinsime jums pinigus, jei grąžinsite prekes per 15 dienų nuo prekių gavimo dėl bet kokios priežasties. Tačiau pirkėjas turėtų įsitikinti, kad grąžinamos prekės yra originalios. Jei prekės sugadintos ar pamestos jas grąžinant, už tokį sugadinimą ar praradimą atsako pirkėjas, o mes negrąžinsime pirkėjui viso pinigų. Pirkėjas turėtų pabandyti pateikti pretenziją logistikos įmonei, kad atlygintų žalos ar praradimo išlaidas.
  3. Pirkėjas bus atsakingas už prekių grąžinimo siuntimo mokesčius.

Būtų labai dėkingi už jūsų pasitenkinimą ir teigiamus atsiliepimus. Palikite teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždutes, jei esate patenkinti mūsų prekėmis ir paslaugomis. Jei kyla problemų dėl mūsų prekių ar paslaugų, prieš pateikdami neigiamą atsiliepimą susisiekite su mumis. Mes padarysime viską, kad išspręstume bet kokias problemas ir suteiktume jums geriausias klientų paslaugas.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas