Parduotuvė

Drop Ship  amp Didmeninė prekyba 35 mm ausinių …

Drop Ship amp Didmeninė prekyba 35 mm ausinių mini lizdo įžeminimo kilpos izoliatorius triukšmo filtras Automobilio garso stereofoninė įranga Nauja spalio 4 d.

8.41 €

64532

Labai rekomenduojama

visiškai naujas ir kokybiškas

Jis veiks su bet kokiu nešiojamu įrenginiu, kuriame yra 3,5 mm garso lizdas. (neveikia su MIC) May pašalina įžeminimo kilpos triukšmą tarp garso šaltinio ir radijo. Galima naudoti automobilyje ar namų stereofone.

Savybės: +/- .03db patobulinimas esant 20 - 20000Hz. 1,3 dB stiprinimo garso transformatoriai. Pašalina nuolatinę srovę 3,5 mm garso kabelio kelyje. Gali prarasti triukšmą, pagerinti garso kokybę. Dėmesio! Prieš siūlydami kainą perskaitykite žemiau. Prašau pirkti tik sutikus.

Įžeminimo kilpos izoliatoriai laikomi juostos pagalba, nes jie slopina problemą, kuri buvo sukurta diegimo metu. Vienintelis tikras būdas išspręsti problemą yra rasti triukšmo priežastį ir ją pašalinti. Kartais problema bus išspręsta nuleidus maitinimo laidą vienoje automobilio pusėje, o RCA laidus žemyn. Kita dažna priežastis yra tai, kad naudojamas maitinimo laidas, kuris yra per mažas garso sistemai.

Kiekis: 1vnt

Pastaba:

Dėl skirtingų monitorių skirtumų vaizdas gali neatspindėti

ct tikroji prekės spalva. Ačiū!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas