Parduotuvė

DSYCAR 10 vnt.  partijos Cinko lydinio padangos …

DSYCAR 10 vnt. partijos Cinko lydinio padangos padangos vožtuvo koto pagrindinės dalies keitimas automobiliams sunkvežimiams motociklams dviračių automobilių priedai

3.82 €

Kategorija: Įvairūs

apibūdinimas Padangos vožtuvo koto šerdies keitimas yra puikus pakaitinis vožtuvo šerdis profesionalams arba „pasidaryk pats“. Jis sukurtas su sandarikliu, pritvirtintu prie kilnojamojo, spyruoklinio kaiščio, kuris leidžia pripūsti padangą suslėgtam orui. Jis skirtas naudoti bet kuriame automobilyje, sunkvežimyje, motocikle, dviratyje, keturratyje kartu su bet kokia kita transporto priemone, kuri naudoja padangas. ABN padangos vožtuvo šerdies keitimas yra privalomas kiekvienam mechanikui.

funkcijos

  • Medžiaga: cinko lydinys, padengtas nikeliu - Sukurtas su sandarikliu, pritvirtintu prie kilnojamojo, spyruoklinio kaiščio, kuris leidžia pripūsti padangą suslėgtam orui.
  • Priima darbinį oro slėgį iki 300 PSI. -Sukurta naudoti bet kuriame automobilyje, sunkvežimyje, motocikle, dviratyje, keturratyje kartu su bet kokia kita transporto priemone, kuri naudoja padangas.
  • Didelio našumo vožtuvo koto šerdis, kurios temperatūros diapazonas yra -65 °F (-54 °C) ir 250 °F (121 °C).
  • Lengva naudoti: pakelkite ratą, nuimkite seną šerdį vožtuvo šerdies įrankiu, įsukite naują šerdį (priglauskite vožtuvo šerdį, kad nenutrūktų sriegiai) ir vėl užpildykite padangą. Apsaugokite vožtuvo šerdį nuo smėlio, smėlio ir drėgmės. Smėlis ir smėlis gali neleisti vožtuvų šerdims visiškai užsandarinti, o esant žemai temperatūrai drėgmė gali užšalti, o tai sugadins sandariklį.

Spalva: sidabrinė, auksinė

Paketas Įskaitant 10 vnt. * Cinko lydinio atsarginės padangos šerdies dalis

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas