Parduotuvė

DUOYI DY222 automobilio akumuliatoriaus testeris …

DUOYI DY222 automobilio akumuliatoriaus testeris 12V 24V skaitmeninis automobilių diagnostikos akumuliatoriaus testerio analizatorius 2000CCA alkūninio įkrovimo bandymo įrankis

55.07 €

Kategorija: Įrankiai

Trumpas pristatymas Šis akumuliatoriaus testeris skirtas 12v ir 24v švino rūgšties paleidimo akumuliatoriaus, paleidimo sistemos ir įkrovimo sistemos būklei patikrinti.

Jis tiekiamas su dideliu 3,2 colio spalvotu LCD ekranu ir palaiko klasikinius jutiklinius tonus, kad būtų lengviau skaityti ir dirbti efektyviau. Jis naudoja 4 laidų Kelvino metodą, kad užbaigtų sudėtingų duomenų rinkimą, kad būtų galima apskaičiuoti visus bandymo duomenis, naudojant įmontuotą tikslią grandinę ir patobulintą skaitmeninį procesorių. Be to, kai kurie grandinės patobulinimai, įskaitant apsaugą nuo poliarinio apsisukimo, apsaugą nuo viršįtampio ir palaidų laidų aptikimą. užtikrinti saugumą ir patogumą bandymo metu

Tai būtinas įrankis akumuliatorių pardavimo, transporto priemonių remonto ir akumuliatorių tikrinimo įrangos sistemos srityse.

Palaikoma 15 kalbų: kinų, anglų, vokiečių, italų, le francais, ispanų, portugalų, magyarų, lenkų, slovėnų, Cesky, Pyccknn, Nederlands, Svenska, japonai

3,2 colio itin didelis spalvotas ekranas aiškiam ekranui

Trys pagrindiniai bandymo elementai:

 1. Baterijos talpos testas
 2. Užsukimo testas
 3. Įkrovimo sistemos testas
 4. Duomenų peržiūra

Funkcinis demonstravimas:

 1. Baterijos talpos testas
 2. Užsukimo testas
 3. Įkrovimo sistemos testas
 4. Duomenų peržiūra
 5. Laiko reguliavimas
 6. 15 kalbų rinkinys

10 bandymų standartų šiuo metu apima didžiąją dalį pasaulyje Baterijos standartai: CCA, BCI, CA, MCA, JIS, DIN, IEC, EN, SAE, GB.

Produkto Aprašymas

Testuoja visus 12V 24V automobilių akumuliatorius Automobilis, furgonai, valtis, lengvasis sunkvežimis, motociklas

Produkto dydis: 145 mm * 65 mm * 23 mm (5,10 colio * 2,56 colio * 0,91 colio)

Pakavimo sąrašas: 1vnt* DUOYI DY222 automobilio akumuliatoriaus apkrovos testeris 2 vnt.* Viso vario šerdies kelvino segtukas 1vnt* Rankinis

 1. Mes priimame Alipay, West Union, TT. Visos pagrindinės kredito kortelės priimamos naudojant saugų mokėjimo procesorių ESCROW.

 2. Apmokėjimas turi būti atliktas per 3 dienas nuo užsakymo.

 3. Jei negalite atsiskaityti iš karto pasibaigus aukcionui, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą. Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

 4. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO)

 5. Visi užsakymai bus išsiųsti per 3 darbo dienas po to, kai sėkmingai gausime jūsų mokėjimą.

 6. Siūlome įprastą pašto oro paštą ir nustatėme nemokamus pristatymo būdus.

 7. Kadangi prekyba yra tarptautinė, o oro paštas yra pigiausias pristatymo būdas, pristatymas užtruks ilgai. Jei nenorite tiek laukti, pasirinkite Express ir sumokėkite mokestį.

 8. Mes nesame atsakingi už jūsų muito mokesčius.

 9. Jei gavę daiktai yra prastos būklės, susisiekite su mumis laisvai. Galime grąžinti pinigus arba išsiųsti jums naują.

 10. Jei nesate patenkinti preke dėl asmeninių pageidavimų, galite ją mums grąžinti per 7 dienas. Reikia susimokėti už gabenimą. 3.Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje, o jūs PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį.

1,12 mėn garantija 2.Jei nesate patenkinti gavę prekę arba dėl kokybės problemų, susisiekite su mumis, mes galime pasiūlyti grąžinti arba pakartotinai išsiųsti garantiją, tačiau pateikite įrodymų, kad problema būtų rodoma aktyviai.

Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs. Prašome nedelsdami susisiekti su mumis PRIEŠ pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume tinkamai išspręsti jūsų problemas.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas