Parduotuvė

Elektrinio automobilio antklodė apsauganti nuo …

Elektrinio automobilio antklodė apsauganti nuo perkaitimo vilnos šildomoji antklodė skirta žiemą šaltu oru automobiliu kelionėms stovyklaujant

16.17 €

Kategorija: Įvairūs

Elektromobilio antklodė – 12 voltų šildomas vilnonis kelionės išmetimas su patentuotu saugos laikmačiu, pastovios temperatūros kaitinimo antklodė, apsauga nuo perkaitimo, nešiojama vilnos antklodė, skirta kelionėms automobiliu ir kempinguose žiemą šaltu oru Ypatybė:

  1. Automobilinis adapteris: šią minkštą 12v elektrinę antklodę galima įdėti į bet kurį automobilį, sunkvežimį, visureigį ar RV cigarečių žiebtuvėlį. Greitai pašildykite ir laikykite šiltai, kol išjungsite maitinimą.
  2. Lengvas ir šiltas: ši lengva automobilio antklodė pagaminta iš gijų, kurios vis tiek gali suteikti šilto ir komfortiško pojūtį. Antklodes galima lengvai sulankstyti, todėl jas galima laikyti automobilio bagažinėje ar galinėje sėdynėje neužimant per daug vietos.
  3. Aukštas ir žemas jungiklis, reguliuokite temperatūrą pagal poreikį. Greitas šildymas šaltą žiemą, kelionėse, stovyklavietėje, RV ar avariniu atveju.
  4. Jei nenaudojate šildymo pagalvėlės, kai išlipate iš autobuso, išjunkite jungiklį ir atjunkite cigarečių degiklį!
  5. Naudojimo sritis: puikiai tinka kelionėms, stovyklavimui, bagažinės dangčiui, avarinei antklodei, valčiai, RV ir kitoms papildomoms antklodėms. Tai puiki dovana jūsų draugams ir šeimos nariams šią žiemą.

Specifikacija: Medžiaga: vilna Svoris: 450g Spalva: juoda balta / juoda raudona / pilka Dydis: 100 * 60 cm / 39,37 * 23,62 colio Pakuotės dydis: 25 * 37 * 7 cm / 9,84 * 14,56 * 2,75 colio Įpakavimas: opp Keturios pavaros: 35 laipsnių, 45 laipsnių, 50 laipsnių ir 55 laipsnių Šeštoji pavara: 10, 20, 30, 40, 50 ir 60 minučių

Pastaba: Dėl skirtingo monitoriaus ir šviesos efekto tikroji prekės spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukose matomos spalvos. Ačiū! Leiskite 1–2 cm matavimo nuokrypį dėl rankinio matavimo.

Paketai: 1 X elektrinė automobilio antklodė

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas