Parduotuvė

Elektrinis šildytuvas Tylus veikimas Energijos …

Elektrinis šildytuvas Tylus veikimas Energijos taupymas Automatinis išjungimas JAVES Kištukas Apsauga nuo perkaitimo Šildymo ventiliatoriaus šildytuvas

8.94 €

Kategorija: Kompiuteris ir biuras

Elektrinis šildytuvas Tylus veikimas Energijos taupymas Automatinis išjungimas JAV/ES Kištukas Apsauga nuo perkaitimo Šildymo ventiliatoriaus šildytuvas

Specifikacijos: Dėl apsaugos nuo perkaitimo, aušinimo angų ir kompaktiško dydžio dizaino jį saugu naudoti ir patogu nešiotis. Tai, ką jis gali pasiūlyti, yra sustabdyti darbą, kad būtų taupoma energija, kai vidinė temperatūra yra tokia pati kaip šildytuvo temperatūra. Pagaminta iš aukštos kokybės ABS medžiagos, saugu naudoti ir praktiška. Šio gaminio ilgis – 18 cm, plotis – 11 cm, aukštis – 11 cm. Jis tinka miegamajam, svetainei, virtuvei, darbo kambariui, biurui ir kt.

Prekės pavadinimas: Erdvės šildytuvas Medžiaga: ABS

Kištuko tipas: JAV kištukas, EU kištukas Galia: 500W Savybės: laikas, automatinis išjungimas, apsauga nuo perkaitimo Išsami informacija apie dydį: 18 cm x 11 cm x 11 cm / 7,09 x 4,33 x 4,33 colio (apytiksliai)

Pastabos: Dėl šviesos ir ekrano nustatymų skirtumo elemento spalva gali šiek tiek skirtis nuo paveikslėlių. Leiskite nedidelį matmenų skirtumą dėl skirtingo rankinio matavimo.

Į paketą įeina: 1 x erdvinis šildytuvas

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas