Parduotuvė

EX-07 1:7 4WD RC automobilių RTF paruoštas …

EX-07 1:7 4WD RC automobilių RTF paruoštas važiuoti DIY KIT važiuoklė ELECTRIC HYPERCAR Drift transporto priemonių modeliai be šepetėlių

789.49 €

Kategorija: Įvairūs

EX07 yra 1/7 simuliacinis smurtinis superautomobilis, kurį naujai sukūrė profesionali komanda.

Remiantis 1965 m. 845 arklio galių Mustang prototipu, modifikuotu drifto meistro Keno Blocko.

Naujasis automobilis yra dviejų versijų, RTR ir tuščio rėmo.

RTR galia naudoja SURPASS 4282 2000KV bešepetį aušinimo variklį, 150A bešepetį ESC ir dvi 3S 5000MAH ličio baterijas.

Originaliame automobilyje sumontuotas didesnis nei 130 km/h greitis.

Originali gamykla taip pat siūlo ypatingo greičio modifikavimo rinkinius, kad atitiktų įvairius žaidėjų poreikius.

Palyginti su ZD 1/8 serija, pagrindinė plokštė, amortizacija, perdavimo sistema ir kt. buvo visapusiškai atnaujinta, todėl ji tapo tvirtesnė ir patikimesnė.

Reguliuojant amortizatoriaus eigą, jis gali prisitaikyti prie visų rūšių plokščios žolės ir smėlio.

RTR vidurinis diferencialas turi dvigubus diskinius stabdžius, imituojamus priekinius ir galinius žibintus. 2.4G keturių krypčių nuotolinio valdymo pultas, savarankiškai perjungiami dviejų greičių mechaniniai stabdžiai ir 15 priekinių žibintų režimų. Tai suteiks naujos rūšies smurtinio vairavimo malonumo.

Palyginti su 1/8 serijos RC automobiliais, jis buvo visiškai atnaujintas ir sustiprintas. Transmisijos sistema, naudojant didesnį modulį ir didesnio dydžio diferencialinę pavarą, CNC chromo-molibdeno plieno transmisijos dantys, importuotas legiruotojo plieno taurės šuns kaulas, didelės talpos amortizatorius. Pavarų dėžė sustiprinta liejimo būdu ir įmontuota metalinė guolio sėdynė, kuri visiškai išsprendžia virtualią pavaros padėtį, kurią sukelia deformacija ir susidėvėjimas, atsirandantis dėl ilgalaikio plastiko naudojimo, ir išvengiama žiauraus dantų šlavimo. Didelės talpos dulkėms atsparus amortizatorius: RTR vairo pavara metalinė pavara 15KG, vidutinis diferencialas dvigubas diskinis stabdys mechaninis stabdys, mechaninė stabdžių vairo pavara metalinė pavara 9KG. 4282KV2000 bešepetėlis variklis su CNC aliuminio lydinio šilumos kriauklė ir du skaidrūs greitaeigiai ventiliatoriai

Padangos pagamintos iš greitaeigių padangų su audiniu, kuris nesideformuos ir nebus išmestas dideliu greičiu. Išorinio skersmens dydis ir specifikacija yra Ф109 mm, o plotis - 51 mm. Originalus RTR yra vidutinis diferencialas su ne daugiau kaip 29T variklio dantimis ir maksimaliu 6,5:1 perdavimo santykiu. Siekiant patenkinti įvairius žaidėjų poreikius, originaliame automobilyje yra greičio modifikavimo rinkinys, kurio originalus pavaros santykis yra 8,5:1. Pasirūpinkite, kad variklio dantys 18T-33T būtų reguliuojami, pakeiskite ekstremalaus greičio rinkinį, maksimalus redukcijos perdavimo santykis yra 3,9:1.

Dovana: Originalūs automobilių pristatymo dekoravimo priedai

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas