Parduotuvė

FARBIN 12V 105db vandeniui atsparus motociklo …

FARBIN 12V 105db vandeniui atsparus motociklo garso signalas 3 colių mini itin garsus elektrinis garso signalas universalus baseinas mažas apvalus garsinis signalas

19.88 €

FARBIN – 20 metų orientuotas į variklinių transporto priemonių garso signalus

Mes atsisakome didžiulio pelno

Aukšta kokybė nebūtinai kainuoja daug pinigų

【Ypatingos kokybės medžiaga】 Juodai padengtas metalinis korpusas, integruotas dizainas yra atsparesnis vandeniui, išvaizda yra unikali ir madinga。Metalinio gnybto dizainas, geresnis laidumas, didesnis atsparumas korozijai ir ilgesnis tarnavimo laikas. Garsas yra ryškus, o apvalus dizainas sustiprina įspėjimo garsą efektą.

【Taikymo sritis】: skirtas montuoti ant bet kokių 12 V transporto priemonių sunkvežimių, automobilių visureigių, RV valčių, motorolerių, mopedų, keturračių, kartingų, vespų, purvo dviračių, kišeninių dviračių ir motociklų ir kt. gėlo arba sūraus vandens aplinkoje. Idealiai tinka beveik bet kokiu oru. būklė, pakankamai tvirta, kad atlaikytų bet kokį orą ir pūgos elementų formą. Galite juos naudoti bet kada ir bet kur!

【 Montavimas】 Tvirtinimo tipas: vienas varžtas - gnybtų kontaktai: ašmenų tipas - yra 2 universalūs tvirtinimo laikikliai。Nereikia išorinio oro tiekimo, lengva montuoti, nėra instrukcijų.

【 Prekės parametrai】

Įtampa: DC 12V

Srovė: 3 amperai

Garso išvestis: 105db

Medžiaga: metalas

Spalva: juoda

Skersmuo: 3,15 colio.

FARBINAS

Jei turite kokių nors įrengimo ir laidų problemų, galite bet kada susisiekti su mumis ir mes jus aptarnausime, kol būsite patenkinti!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas