Parduotuvė

Futuristinis plakatas Gobelenas hipių audinys 3D …

Futuristinis plakatas Gobelenas hipių audinys 3D sportinis automobilis ir manga užuolaidų audinys menas žaidimų kambarys vaikų miegamojo dekoras Anime sieninis kabatas

33.10 €

Kategorija: Įvairūs

Išskirtiniai kuponai parduotuvių gerbėjams Pirmiausia gaukite kuponą.

Prekės demonstravimas;

Tikras pirkėjo ekranas;

Sveiki atvykę į šią parduotuvę; 1. MEDŽIAGA: aukštos kokybės poliesterio mikropluošto audiniai, lengvi, nešiojami, patogūs, minkšti, malonūs odai ir patvarūs. Dydis: 1 colis = 2,54 cm2. Šiuos gobelenus galima naudoti kaip antklodę iškylai, lovatiesę, paplūdimio rankšluostį, jogos kilimėlį, staltiesę, užuolaidą ir, žinoma, kaip gobeleną arba kaip pakabinamą sieną, papuošimą ar paplūdimio lovatiesę, kolegijos bendrabučio lovatiesę. 3. Galima skalbti mašinoje – tik pakabinti. Skalbkite skalbimo mašinoje šaltai švelniu ciklu, žemai džiovinkite džiovyklėje, nebalinkite ir nelyginkite. 4. Pakuotėje yra: 1vnt gobelenas 5. Dėl rankinių matavimų iš tikrųjų gali būti 1-3 cm tarpas. Ekrano skirtumai sukels tam tikrus vaizdo spalvų skirtumus. Ačiū už supratingumą.

Nemokamas;Mums nemokamai pateikite teisingą adresą. (Svarbu!) Jei daiktai sugadinti, nedelsdami susisiekite su mumis. Mes patvirtinsime ir iš naujo atsiųsime jums naują Atsiliepimai: Jei esate patenkinti mūsų paslauga ar produktu, suteikite mums 5 žvaigždutes. Jei turite klausimų, pirmiausia susisiekite su mumis, labai ačiū! Atkreipkite dėmesį: Atkreipkite dėmesį: pirkėjų pareiga sumokėti importo muitus, mokesčius ir rinkliavas.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas