Parduotuvė

Gamintojas tiekia kelioninio kempingo …

Gamintojas tiekia kelioninio kempingo nusidėvėjimui atsparų pripučiamą čiužinį automobilio oro lovą

32.46 €

Kategorija: Įvairūs

Mano drauge, sveiki atvykę į mūsų parduotuvę. Jei reikia kitų šio gaminio modelių, susisiekite su manimi whatsapp+ 8618873307725. Atsiųsiu produkto nuorodą, kad galėtumėte įsigyti!

Prekės aprašymas

[produkto pavadinimas] : pripučiama lova

Produkto pakuotė: karvės odos dėžutė

Gaminio modelis: by-203

Prekės spalva: juoda, pilka, mėlyna, pilka, oranžinė, žalia, ryžių

[produkto dydis]: 138 * 90 cm prieš pripūtimą ir 137 * 88 * 45 cm po pripūtimo

Medžiaga: PVC flocking

[bruto svoris]: 27/26 kg

[dėžutės dydis]: 30 * 30 * 12,5 cm

Pakavimas ir siuntimas

[dėžutės dydis]: 30 * 30 * 12,5 cm

Mūsų Paslaugos

  1. Jei yra daugiau nei viena gaminio spalva, prieš pateikdami užsakymą susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba. Priešingu atveju mes visi maišysime produktus.

Kai siunta didelė, prekių neturime sandėlyje, todėl užsakymas užtruks kelias dienas

Supraskite, jei kils kokių nors nepatogumų.

  1. Dėl pristatymo, mieli draugai pristatys per tris dienas po užsakymo ir apmokėjimo. Jei tai skubu, ar galėtumėte pristatyti prekes tą pačią dieną? Mes nenorime priversti jus jaustis nelaimingais. Taip pat tikimės prekes gauti per labai trumpą laiką, kad mielieji draugai mus pažintų labai greitai, nes tik prekės gali pasakyti viską. Daugiau nei 2000 juanių gali siųsti logistiką. Kiti bus siunčiami greituoju paštu.

  2. Kalbant apie logistiką, mes pagal nutylėjimą nustatome shentong, daugumą prekybos vietų galima pasiekti, jei tėvų adreso pasiekti nepavyksta, naudokite kitą greitąjį su klientų aptarnavimo instrukcijomis, o pirkėjas sumokės skirtumą. Mes taip pat labai bejėgiai dėl greitojo įmonės aptarnavimo ir greičio, nes jie nepriklauso mūsų įmonei, supraskite mieli draugai.

  3. Keitimo klausimu nepriklausykite gaminių kokybės problemoms nepriima grąžinti, pvz., jūsų prekė neatrodo gražiai ar jaučiasi blogai parduoti, jūsų prekė ir aš nemanau, kad taip pat ir pan. negrąžins, maža didmeninė prekyba šimtu vienetų gali uždirbti kelis dolerius, mūsų darbo krūvis dideli, mieli draugai, gerbkite mūsų darbo pasiekimus, spalva yra normali, kiekvienos spalvos ekranas skiriasi, vyrauja visi natūra produktai. Taip pat prašome, mieli draugai, nelyginkite su mūsų gaminiais iš kelių juanių ir brangių produktų. Jei esate perfekcionistas, pagalvokite, ar galite priimti užsakymą.

  4. Pažadame Jus aptarnauti su gera nuotaika, kad apsipirktumėte džiugiai.

Jei tai padarysite, sutinkate su mūsų sutartimi. Jei atsiras neprotingų piršlių, savo teises ginsime iki galo

Kompanijos informacija

DUK

Q1. Kokio tipo įmonė esate? A1. Mes esame gamykla

Q2. Ar galiu paprašyti pavyzdžių prieš pateikdamas užsakymą? A2: Taip, mes sveikiname mėginio užsakymą, kad patikrintume ir patikrintume kokybę. Priimtini mišrūs pavyzdžiai.

Q3. Kaip siunčiate mano krovinius ir kiek laiko užtrunka pristatymas? A3: Mes paprastai siunčiame jūsų krovinius greituoju transportu. Ir paprastai tai užtrunka 1–3 dienas, jei perkate mūsų įprastus produktus su įprastu kiekiu. Jei perkate pritaikytus gaminius, tai užtruks 7–10 dienų. Būkite kantrūs, mes stebėsime naujausią pristatymo informaciją ir informuosime jus.

4 klausimas. Ką daryti, jei noriu atsispausdinti savo logotipą? A4: Pirma, atsiųskite mums savo logotipo failą didelės raiškos. Parengsime keletą juodraščių, kad patvirtintume logotipo vietą ir dydį. Tada mes padarysime 1–2 pavyzdžius, kad patikrintumėte tikrąjį poveikį. Galiausiai oficiali gamyba prasidės patvirtinus mėginį.

Q5.Ar galime sukurti pritaikytą spalvą? A5: Taip, mes galime pagaminti bet kokią kabelio spalvą pagal Pantone spalvos numerį.

6 klausimas. Kokia yra jūsų gaminių garantija? A6: Visiems gaminiams suteikiame 12 mėnesių garantiją.

Mano drauge, sveiki atvykę į mūsų parduotuvę. Jei reikia kitų šio gaminio modelių, susisiekite su manimi whatsapp+ 8618873307725. Atsiųsiu produkto nuorodą, kad galėtumėte įsigyti!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas