Parduotuvė

Gamyklos didmeninė kaina tiesiai į substratinį …

Gamyklos didmeninė kaina tiesiai į substratinį spausdintuvą Mini4 UV spausdinimo mašina Kinija

2.954.42 €

Kategorija: Kompiuteris ir biuras

Gamyklos didmeninė kaina tiesiai į substratinį spausdintuvą mini4 uv spausdinimo mašina

Produktų pranašumas

  1. Mūsų UV spausdintuvo gaminys, naudojamas pramoninei gamybai. Sujungia greitą spausdinimo greitį ir elegantišką kostiumo dizainą, todėl skaitmeninė spauda tampa realybe.
  2. Patogiai spausdinkite ir iš karto išdžiovinkite. Mūsų UV spausdintuvas turi 5760*1440 dpi didelę skiriamąją gebą ir 6 spalvų spausdinimo pasirinkimą, o tai užtikrina tikrovišką dizaino kokybę yra labai patikimas tobulas rašalo sistemos ir purkštukų drėkinimo įrenginio dizainas, UV spausdintuvas užtikrina gamybos tęstinumą ir purškiamojo spausdinimo kokybę.
  3. UV spausdintuvas tinka daugybei skirtingų medžiagų, su profesionalia spalvų atskyrimo programine įranga, leidžiančia spausdinti ant keraminių plytelių, telefono dėklo, metalo, stiklo, medžio, golfo kamuoliuko, automobilio CD DVD, plastikinių maišelių, kortelių ir kt. aukštos kokybės , energijos taupymas, aplinkos apsaugos rinkos paklausa.

AR-LED Mini4 specifikacijos

Modelis AR-LED Mini4

Spausdinimo dydis 280mm * 420mm

Specifikacijos 650650400 mm (PPA)

Pakuotės dydis 770710620 mm (PIA)

Spalvų režimas CMYK+WW arba CMYKLMLC arba CMYK+VV

Grynas svoris 60 kg

Bendras svoris 65 kg

Spausdinimo greitis 173 sek. (A3+ nuotrauka)

Spausdinimo aukštis 1–95 mm (pritaikyta iki 210 mm)

Spausdinimo galvutės valymo metodas automatinis

Spausdinimo skyra 5760*1440 dpi

Žiniasklaida ID kortelė .oda . medis .bambukas .stiklas .golfas ir kt

Rašalas Aplinkos apsauga UV šviesoje kietėjantis rašalas

Įtampa AC100 ~ 120 V / AC220 ~ 240 V savaiminis prisitaikymas, 50/60 Hz ± 1 Hz

Galia darbo režimas 60 W parengties režimas  ne daugiau 20 W

Vairuotojas WINDOW XP/7/10

Darbo aplinka Temperatūra: 5-32 laipsniai, drėgmė: 20-80%

Kietėjimo būdas LED lempos kietėjimas, 25000-30000 valandų

Pakavimas ir siuntimas 1.Antislėginė kartoninė pakuotė 2. Spausdintuvas bus pristatytas greituoju transportu. 3. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nevykdomos.

Pristatymo laikas į jūsų šalį (tik nuoroda)

PS: „Rip“ programinė įranga jums yra nemokama! Pastaba: 1.Jei nėra specialių reikalavimų, spausdintuvas bus išsiųstas pagal pirkėjo šalies vardinę įtampą. Jei pirkėjas turi specialų pageidavimą, užsakymo žinutėje nurodykite reikiamą įtampą. 2. Visuose spausdintuvo užsakymuose nėra rašalo, jei jums jo reikia, galite jį nusipirkti mūsų gamykloje arba vietinėje rinkoje.

Mūsų aptarnavimas po to Mūsų gamykla suteikia vienerių metų garantiją: Bet kokie komponentai (išskyrus spausdinimo galvutę, rašalo siurblį ir CISS/rašalo kasetes) sugedus įprastai naudojant, bus pristatyti nauji per vienerius metus (neįskaitant siuntimo išlaidų). Po vienerių metų apmokestinkite tik už savikainą . Su Haiwn spausdintuvu gausite mokomąjį DVD, vadovą, visą gyvenimą trunkantį nemokamą techninę pagalbą internetu. Jei kyla klausimų naudojant mūsų mašiną, mūsų technikas visą gyvenimą suteiks techninę pagalbą tiesiogiai internetu.

Mūsų kompanija

DUK

  1. Ant kokių medžiagų galima spausdinti Haiwn UV spausdintuvą? Haiwn UV spausdintuvai yra daugiafunkciniai spausdintuvai: jie gali spausdinti ant bet kokių medžiagų, tokių kaip telefono dėklas, oda, mediena, plastikas, akrilas, rašiklis, golfo kamuoliukas, metalas, keramika, stiklas, tekstilė ir audiniai ir kt.

2.Ar Haiwn LED UV spausdintuvas gali spausdinti reljefinį efektą? Taip, mūsų UV spausdintuvas gali atspausdinti reljefinį efektą. Norėdami gauti daugiau informacijos ar pavyzdžių, susisiekite su mūsų atstovo pardavėju.

3.Ar reikia užpurkšti išankstinę dangą? Haiwn UV spausdintuvas gali spausdinti baltus rašalus tiesiogiai ir nereikia iš anksto dengti.

4.Kaip mes galime pradėti naudoti spausdintuvą? Instrukciją ir mokomąjį filmuką atsiųsime kartu su spausdintuvo pakuote. Prieš naudodami mašiną, perskaitykite vadovą ir pažiūrėkite mokomąjį vaizdo įrašą ir vykdykite griežtai pagal instrukcijas. Taip pat pasiūlysime puikias paslaugas teikdami nemokamą techninę pagalbą internetu.

5.O kaip su garantija? Mūsų gamykla suteikia vienerių metų garantiją: bet kurioms dalims (išskyrus spausdinimo galvutę, rašalo pompą ir rašalo kasetes) įprasto naudojimo klausimai, per vienerius metus pateiksime naujas (neįskaitant siuntimo išlaidų). Po vienerių metų apmokestinkite tik už savikainą.

  1. Kokia spausdinimo kaina? Paprastai 1,25 ml rašalo galima spausdinti viso A3 formato vaizdą. Spausdinimo kaina yra labai maža.

7.Kaip galiu reguliuoti spausdinimo aukštį? Haiwn UV spausdintuvas įdiegia infraraudonųjų spindulių jutiklį, todėl spausdintuvas gali automatiškai aptikti spausdinamų objektų aukštį.

8.Kur galiu nusipirkti atsarginių dalių ir rašalo? Mūsų gamykla taip pat tiekia atsargines dalis ir rašalus, kuriuos galite nusipirkti iš mūsų gamyklos tiesiogiai arba iš kitų tiekėjų vietinėje rinkoje.

9.O kaip su UV spausdintuvo priežiūra? Kalbant apie techninę priežiūrą, siūlome spausdintuvą įjungti kartą per dieną.

Jei nenaudojate spausdintuvo ilgiau nei 3 dienas, nuvalykite spausdinimo galvutę valymo skysčiu ir įdėkite apsaugines kasetes ant spausdintuvo (apsauginės kasetės naudojamos specialiai spausdinimo galvutės apsaugai)

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas