Parduotuvė

Garso simuliatorius automobilio turbo garso …

Garso simuliatorius automobilio turbo garso švilpukas SMLXL transporto priemonės derinimo įrenginio išmetimo vamzdžio turbo garso švilpukas

6.94 €

Kategorija: Įvairūs

6296

Funkcijos: Padarykite, kad jūsų transporto priemonė skambėtų kaip turbo transporto priemonė Sumontavus šį turbo garsinį švilpuką, slėgis iš išmetimo sistemos privers jūsų automobilį skambėti kaip turbininės transporto priemonės su turbosistema arba išpūtimo vožtuvu.

Aukščiausios kokybės Pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio, lengvas ir patvarus.

Lengvas montavimas Lengva montuoti ant automobilio išmetimo vamzdžio. Šį švilpuką galima sumontuoti greičiau nei per 2 minutes Universalus naudojimas M dydis, plačiai naudojamas visiems transporto priemonių modeliams. Pritvirtinkite 32–85 mm išmetimo vamzdį. Pastaba: Turbo garso švilpukas netinka itin lenktiems vamzdžiams. Įsitikinkite, kad išmetimo vamzdis yra didelis ir pakankamai ilgas, kad tilptų šis turbo garsinis švilpukas.

Specifikacija: Tipas: automobilio turbo garso švilpukas Medžiaga: aliuminis + geležis Kiekis: 1vnt Prekės spalva: raudona, mėlyna, auksinė, sidabrinė, juoda. S dydis tinka 1,0-1,6 poslinkiui, išmetimo vamzdžio skersmuo 32-43 mm

M dydis tinka 1,6-2,0 poslinkiui, išmetimo vamzdžio skersmuo yra 37-48 mm

X dydis tinka 2,0-2,4 poslinkiui, išmetimo vamzdžio skersmuo 44-55 mm

XL dydis tinka poslinkiui virš 2,4, išmetimo vamzdžio skersmuo 56-85 mm

Montavimas:

  1. Atsukite turbo garso švilpuko varžtą

  2. Įdėkite turbo garso švilpuko korpusą į išmetimo duslintuvo vidų taip, kad didesnė anga būtų nukreipta į duslintuvo vidų.

  3. Prisukite turbo garso švilpuko varžtus, kad priveržtumėte daiktą, kad jis nenukristų važiuojant

  4. Visada rekomenduojamas profesionalus montavimas, gaminiai, sugadinti dėl savaiminio montavimo, pinigai negrąžinami.

Pakavimo sąrašas 1*Turbo garso švilpukas

Pastaba Dėl skirtingos kompiuterio skiriamosios gebos gali būti šiek tiek spalvų iškraipymų. Dėl skirtingo rankinio matavimo gali būti nedidelių klaidų.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas