Parduotuvė

Geriausia dovana 1 rinkinio Deep Sea Adventure …

Geriausia dovana 1 rinkinio Deep Sea Adventure stalo žaidimas Juokingi kortų žaidimas 2–6 žaidėjams Šeimos vakarėlio žaidimas vaikams

3.17 €

Kategorija: Sportas ir pramogos

Apie gaminį 1) Dydis: 11 * 17 * 5 cm2) Svoris: 200 g 3) Medžiaga: Aukščiausios kokybės popierius su pažangiu spausdinimo rašalu 4) Pasirinkimas: vienas Szie5) Spalva: kaip paveikslėlyje6) Paketai: PVC maišeliai / popierinė dėžutė 7) Vyresniems nei 8 metų amžiaus. 1SET Produktų parodaIš taisyklių knygos: Grupė neturtingų tyrinėtojų, tikinčių greitai praturtėti, išvažiuoja ieškoti lobių iš kai kurių povandeninių griuvėsių. Jie visi yra varžovai, tačiau dėl jų biudžeto jie visi verčia dalytis vienu nuomojamu povandeniniu laivu. Išnuomotame povandeniniame laive jie visi taip pat turi dalintis vienu baku oro. Jei jie negrįš į povandeninį laivą, kol jiems nepritrūks oro, jie numes visą savo lobį. Dabar atėjo laikas pamatyti, kas gali parsinešti namo didžiausius turtus. Žaidimo tikslas Žaidimas vyksta per 3 raundus, o daugiausiai taškų per 3 raundus surinkęs žaidėjas yra nugalėtojas. Norėdami gauti taškų, turite sugrąžinti daugiausiai griuvėsių žetonų į povandeninį laivą. Į povandeninį laivą galite grįžti tik kartą per raundą, o grįžę negalite progresuoti daugiau. Negalite grįžti į povandeninį laivą neatsinešę griuvėsių drožlių. Turn Progression Savo eilėse žaidėjai atlieka 1-4 veiksmus, išvardytus žemiau. Žaidėjai paeiliui apeina aplink lentą pagal laikrodžio rodyklę, o raundas baigiasi, kai visi žaidėjai grįžta į povandeninį laivą arba kai kam nors eilės pradžioje baigiasi oras.

  1. Paskelbkite, ar grįšite atgal, ar ne.2) Sumažinkite oro kiekį.3) Išmeskite kauliukus ir pakelkite žaidimo figūrą į priekį.4) Ieškokite. (Kai nustojote judėti, pasirinkite vieną iš A-C žemiau) A) Nieko nedarykite.B) Paimkite griuvėsių lustą. C) Įdėkite griuvėsių lustą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas