Parduotuvė

GPS priedai 32G gps žemėlapiai sd kortelė 2020 …

GPS priedai 32G gps žemėlapiai sd kortelė 2020 naujausias žemėlapis WinCE automobilių GPS navigacijos žemėlapis EuropaRusijaJAVCAAUIzraelis Automobilių gps žemėlapis

19.27 €

GPS priedai 32G gps žemėlapiai sd kortelė 2020 naujausias žemėlapis WinCE automobilių GPS navigacijos žemėlapis Europa/Rusija/JAV/CA/AU/Izraelis Automobilių gps žemėlapis

1、Pasirinkite programinės įrangos versiją pagal savo įrenginio sistemą!

2、Jei jūsų įrenginys yra 8,8 colio arba 10,25 colio specialus ekranas, pažymėkite tai užsakymo pranešime!

3、Jei nežinote savo įrenginio versijos, patikrinkite ją įrenginio sistemos nustatymuose!

Pastaba Pirkėjui:

  1. Šie žemėlapiai skirti „Android“ arba „Wince“ sistemai, „Android“ versija palaiko bet kokią skiriamąją gebą

  2. Žemėlapio versija yra naujausi 2020 m. vasario 2020 m. Europos žemėlapio data

3. Pateiksime „Micro SD“ kortelę ir „Wince“ OS versiją pagal numatytuosius nustatymus, jei jums reikia įprastos SD kortelės arba „Android“ versijos, patarkite!!!

  1. Viename žemėlapyje yra tik vienos srities žemėlapiai, bet neįtraukiami viso pasaulio žemėlapiai! išsiųsime jums žemėlapius kaip jūsų šalies teritoriją! Pavyzdžiui: jei esate iš JK, atsiųsime visus Europos žemėlapius; jei iš JAV, atsiųsime Šiaurės Amerikos žemėlapius. Taip pat galite pastebėti, kokių vietovių žemėlapių jums reikia, kai atliksite užsakymą!!!

  2. Yra 7 skirtingi vietovių žemėlapiai:

Visa Europa/Šiaurės Amerika/Pietų Amrika/Afrika/Australija & Naujoji Zelandija/Pietryčių Azija/Artimieji Rytai.

  1. Patikrinkite savo GPS ROM Frist, jei ROM yra didesnis nei 128M, paleis igo 9/primo. jei ROM yra mažesnis nei 128M, paleis igo 8 (paprastai pagal numatytuosius nustatymus siunčiame IGO8.)

  2. GPS įrangos skiriamoji geba paprastai yra 800 x 480 arba 480 x 272, Wince 5.0 arba WinCE6.0, suraskite failą “sys.txt” ir redaguokite tinkamą skiriamąją gebą jūsų automobiliniams GPS įrenginiams. Tai labai paprasta naudoti.

Pastaba: šio žemėlapio numatytoji „port=1“ ir „baud=4800“ gali veikti su visuose automobilio GPS/DVD diskuose, kurie gali palaikyti šį žemėlapį. Jei įrenginys naudoja 2 prievadą, pakeiskite „port=1“ į „port=2“ “ faile „sys.txt“ ir pakeiskite tinkamą bodą, ačiū (Pagal numatytuosius nustatymus siunčiame 800*480 skiriamąją gebą! Jei jūsų įrenginys yra specialios raiškos, praneškite pateikę užsakymą!)

8.TF atminties kortelės dydis paprastai yra mažesnis nei faktinė nominali talpa, pavyzdžiui, 32 GB TF kortelės bendrai talpa yra apie 29,8 GB, jei negalite priimti, nepirkite! Tie, kurie įsigijo šį produktą, yra lygiaverčiai mūsų pažymos gavimui!

Jei sutinkate su mūsų teiginiu, būkite tikri, kad perkant visada suteiksime geriausią aptarnavimą, tačiau nesulauksime jokio asmens piktybinių ginčų, nuoširdžiai lauksime jūsų teigiamų atsiliepimų!

GPS žemėlapių rajonas:

Šis žemėlapis skirtas visai Europai, jame yra šios šalys (46):

Albanija, Airija, Estija, Andora, Austrija, Baltarusija, Bulgarija, Belgija, Bosnija ir Hercegovina, Lenkija, Danija, Vokietija, Rusija, Prancūzija, Vatikanas, Suomija, Nyderlandai, Juodkalnija, Kroatija, Čekijos Respublika, Latvija, Ličemija Lichtenšteinas ,Rumunija,Malta,Makedonija,Moldova,Monakas,Norvegija,Portugalija,Švedija,Šveicarija,Serbija,Kipras,San Marinas,Slovakija,Slovėnija,Turkija,Ukraina,Ispanija,Graikija,Vengrija,Italija,Jungtinė Karalystė,Gibraltaras.

Šis žemėlapis skirtas Viduriniams Rytams, jame yra šios šalys (12):

Omanas, Kataras, Kuveitas, Izraelis, Saudo Arabija, Pakistanas, Bahreinas, Libanas, Iranas, Irakas, Jordanija

Šis žemėlapis skirtas Australijai, jame nurodytos šalys (2):

Australija, Naujoji Zelandija

Šis žemėlapis skirtas Pietryčių Azijai ir apima šias šalis (11):

Honkongas, Makao, Taivanas, Tailandas, Singapūras, Malaizija, Indonezija, Filipinai, Vietnamas, Brunėjus.

Šie žemėlapiai skirti Šiaurės Amerikai, jame nurodytos šalys (3):

Kanada, JAV, Havajai

Šis žemėlapis skirtas Pietų Amerikai, jame nurodytos šalys (11):

Kolumbija Brazilija Argentina Čilė, Urugvajus, Venesuela, Gvadelupa, Prancūzijos Gviana Prancūzų Sent Martynas Prancūzų Šenbatailio metrai Martinikoje

Šis žemėlapis skirtas Afrikai, jame yra šios šalys (13):

Pietų Afrika, Angola ir Svazilandas, Mauricijus, Botsvana, Zimbabvė, Reunionas, Namibija, Mozambikas, Lesotas, Zambija, Malavis, Majotas

………………………………………….. ………………………………………….. ………………………………………….. ………………

1 Android įrenginio pakeitimo navigacijos programinė įranga turi iš naujo įdiegti mūsų programą!

2 Kai WIN CE įrenginys pakeičia navigacijos programinę įrangą, turite iš naujo nustatyti navigacijos kelią!

Jei kyla sunkumų diegiant, susisiekite su mumis! Prašome nesijaudinti! Padėsime sumontuojant!

Mokėjimas:

Norėdami atlikti mokėjimą, naudokite „AliExpress“ sąlyginio deponavimo paslaugą, galite mokėti „Visa“, „MasterCard“ arba banko pavedimu. Sąlyginis deponavimas užtikrina Jūsų pinigų saugumą, pinigus mums išleidžia tik patvirtinus prekių gavimą.

Dėl kitų mokėjimo būdų susisiekite su mumis!

Apmokėjimas turi būti atliktas per 2-5 darbo dienas nuo prekės įsigijimo.

Pristatymo politika:

Siunčiame AliExpress registruotu adresu. Pateikite teisingą išsamų adresą, vardą ir pavardę bei kontaktinį telefono numerį „AliExpress“.

Siunčiame į visą pasaulį. mes neatsakome už atokios vietovės išlaidas!!

Pristatymo būdas Paprastai prekę siunčiame per DHL, EMS, AliExpress, Service. Taip pat sutikite kitu būdu, jei klientas pageidauja.

Jei turite daugiau klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis, kad patikrintume pristatymo kainą ir pristatymo būdą prieš mokėdami, ačiū!

Importo mokestis:

Pareigų neprisiimame, bet stengsimės išvengti mokesčių.

Pirkėjas turi apmokėti aukščiau nurodytus mokesčius tuo atveju, jei tai įvyko už tam tikras prekes. Jei siuntinys grąžinamas mums dėl to, kad pirkėjas atsisako mokėti tuos mokesčius, siuntos daugiau nesiųsime, nebent pirkėjas sumokės tuos mokesčius ir nesumokės visų grąžinimo ir pakartotinio siuntimo išlaidų. Pirkėjas dėl šios priežasties negali atšaukti užsakymo ar reikalauti pinigų grąžinimo.

Garantija ir grąžinimo politika:

Visoms prekėms suteikiama 12 mėnesių garantija

Visos prekės gerai supakuotos, visiškai naujos, nenaudotos, neremontuotos.

Visi pardavimai yra galutiniai, nebent per 7 dienas nuo prekės gavimo paaiškėja, kad prekė turi trūkumų. Tokiu atveju prekė bus pakeista arba grąžinami pinigai pardavėjo nuožiūra.

Pirkėjas privalo pateikti Pardavėjui nuotraukas ar vaizdo įrašus ir kitus įrodymus, jei nustatoma, kad prekė yra brokuota.

Viso grąžinimo atveju pirkėjas turi sumokėti už grąžinimo siuntimą, o mes sumokėsime už pakeistos prekės siuntimą.

Visi grąžinimai turi turėti išankstinį leidimą. Atkreipkite dėmesį, kad mes nepriimsime jokių grąžinimų, kurių nesame patvirtinę. Prieš grąžindami prekę, susisiekite su mumis.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas