Parduotuvė

GPS sekimo automobilinis transporto priemonių …

GPS sekimo automobilinis transporto priemonių lokatorius GF07 mini sunkvežimių lokatorius Anti-Lost įrašymo sekimo priemonė Magnetinis balso valdymas

7.16 €

Kategorija: Saugumas ir apsauga

Apibūdinimas: Naudojimas: Nesvarbu, ar signalizacijos lokatorius dedamas automobilyje, vaikiškose mokyklinėse, senų žmonių kišenėse ar vertingų daiktų krepšiuose, signalizacijos ieškikliui galite siųsti SMS žinutes mobiliuoju telefonu ir pasiteirauti apie signalizacijos lokatoriaus vietą, kuri yra patogi galite stebėti visą procesą ir suvokti taikinio vietą realiu laiku.

Prekės savybės:

Valdymas nuotoliniu būdu: galite valdyti lokatorių SMS žinute, kad galėtumėte atlikti ir sustabdyti įrašymą, padėties nustatymą ir kitas užduotis.

Nuotolinės vietos užklausa ir internetinis stebėjimas: palaiko nuotolinę dabartinės tikslinės vietos užklausą ir stebėjimą realiuoju laiku.

TF kortelės išplėtimas: palaiko TF kortelės išplėtimą ir nuotolinį TF kortelės atminties išvalymą.

Nuotolinis ieškiklio būsenos užklausa: palaiko nuotolinį užklausą, ar visos pagrindinio kompiuterio funkcijos įjungtos arba išjungtos, akumuliatoriaus talpa, įrišimo numeris, signalo stiprumas, paleidimo dažnis, GPRS, TF kortelės talpa ir kt.

Nuotolinis įrašymas: palaikykite nuotolinio lokatoriaus įrašymo funkciją.

Balsu suaktyvinamas atgalinis skambutis: palaiko nuotolinį balsu įjungiamo atgalinio skambinimo funkcijos aktyvavimą. Po aktyvavimo, kai garsas aplink lokatorių yra didesnis nei 40 dB, lokatorius automatiškai paskambins iš anksto nustatytu mobiliojo telefono numeriu.

Vienpusis skambutis: rinkdami lokatoriaus numerį galite girdėti garsą aplink lokatorių (pokalbio metu lokatorius neskleis jokio garso ar šviesos).

Specifikacijos: Gaminys: padėties nustatymo įtaisas GF-07 Spalva: juoda Medžiaga: inžinerinis plastikas Baterijos talpa 3,7 V 400 mah ličio jonų Budėjimo laikas 12 dienų Darbo laikas nuo 4 iki 6 dienų Pokalbio laikas 150-180 minučių Formatas GSM/GPRS GPRSUpload60, TCP/IP GSM padėties nustatymo laikas: 25 sekundės

Kiti parametrai: Kalbėjimo srovė: ≈150mA Budėjimo režimo srovė: ≈2,5 mA Darbinė įtampa: 3,4 4,2V DC Atvirojo valdymo balsu srovė: ≈30mA Išplėtimo kortelėMini TF kortelė Darbinė temperatūra - nuo 20°C iki 55°C Išvaizdos dydis: 3,5* 2,0* 1,4 cm (I * P * A) Pagrindiniai parametrai: spektras GSM850/900/1800/1900 MHz

Palaikomos šalys: Kinija Britanija Prancūzija Vokietija Nyderlandai Italija Ispanija Brazilija, Portugalija, Danija Rusija Lenkija Turkija Vengrija Tailandas Indonezija Malaizija Vietnamas Mianmaras Pakistanas, Irakas, Saudo Arabija, Graikija Kazachstanas Mongolija Dubajus ir kt… Specifikacijos:

  1. Tai vienintelis tos pačios rūšies produktas, galintis naudoti mobiliuosius telefonus, kad būtų galima peržiūrėti vietą žemėlapyje ir sekti vietą kompiuterio platformoje, taip pat gali tiesiogiai atsakyti į vietą SMS žinute kinų kalba.
  2. Pirma, prie pradinės bazinės stoties padėties nustatymo pridedamas Google Maps padėties nustatymas, o tai labai sutrumpina gaminio paklaidos atstumą.
  3. Taip pat dėl ​​Google padėties nustatymo režimo gaminys palaiko padėties nustatymo sekimo funkciją.
  4. Šiame gaminyje yra įmontuoti du galingi magnetai sugerti, todėl galite naudoti bet kokį metalą, o magnetai automatiškai jį sugers, o tai labai patogu montuoti.
  5. Šiam produktui nereikia mokėti už platformą, jį galima naudoti nemokamai visą gyvenimą. Tiesiog nusiųskite trumpą pranešimą į aliarmo ieškiklį ir galėsite atsakyti į toliau pateiktą Kinijos adreso informaciją ir „Google Maps“ ryšį. Visas mobiliojo telefono veikimo procesas yra paprastas ir atliekamas vienu žingsniu.
  6. Šis gaminys vienintelis rinkoje turi automatinio įjungimo funkciją su įkrovimu, tai yra yra prijungtas prie maitinimo šaltinio. Kai signalizacijos ieškiklio maitinimas baigiasi ir gaminys išjungiamas, gaunamas gaminys automatiškai įsijungs ir toliau kraus, o įspėjimas ir įkrovimas turi būti įdėtas į SIM kortelę. Į paketą įeina: 1GPS lokatorius (su magnetu gale) 1USB įkrovimo laidas 1* instrukcijos Pastabos: Dėl skirtingų monitorių skirtumų nuotraukos gali neatspindėti tikrosios prekės spalvos. Palyginkite detalių dydžius su savo, prašome leisti 1–3 cm paklaidą dėl rankinio matavimo. Prieš pateikdami blogus atsiliepimus, palikite pranešimą, jei produktai turi kokių nors problemų. Ačiū už supratingumą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas