Parduotuvė

Greitosios pagalbos modelis Doctor Car Toys 2-in-1 …

Greitosios pagalbos modelis Doctor Car Toys 2-in-1 Kūdikių žaislai Transporto priemonės Pretend Doctor rinkinys ir medicinos rinkinys viduje Bump Go žaislinis automobilis su šviesa

42.33 €

Kategorija: Žaislai ir pomėgiai

Greitosios pagalbos modelis Doctor Car Toys 2-in-1 Kūdikių žaislai Transporto priemonės Pretend Doctor rinkinys ir medicinos rinkinys viduje Bump & Go žaislinis automobilis su šviesa

Specifikacija

Transporto priemonės tipas: greitoji pagalba


Dydis: 19*11,5*13cm


Vidus pagamintas iš ABS plastiko


Automobilio akumuliatorius: 3 * 1,5 V  AA (į komplektą neįeina)

funkcijos

Muzikinis, Mirksintis, Mokomasis, Elektroninis, Modelis

Pakavimo sąrašas

1 x žaislo modelis

Pastebėti

Prašome atkreipti dėmesį, kad vietoj originalios dėžutės naudosime putplasčio dėžutę. Mes jį gerai supakuosime, nesijaudinkite.

1.    SIUNTIMAS Į PASAULIĄ. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO)  2. Užsakymai apdorojami laiku po mokėjimo patvirtinimo (72 val.). 3. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Užsakymo adresas TURI ATITITI pristatymo adresą. 4. Kai kurie rodomi vaizdai nėra tikroji prekė ir yra skirti tik jums. 5. PASLAUGOS TRANSITO LAIKĄ pateikia vežėjas, neįskaitant savaitgalių ir švenčių. Tranzito laikas gali skirtis, ypač šventiniu laikotarpiu. Jei negavote užsakymo praėjus 60 dienų nuo apmokėjimo, susisiekite su mumis PRIEŠ PRADĖDAMĄ GINČĄ! Atseksime jūsų užsakymą ir susisieksime su jumis ASAP. Mūsų tikslas – klientų pasitenkinimas!

Grąžinti: Jei prekė atkeliavo sugedusi, pirkėjai gali ją grąžinti per 14 dienų, gavę sugedusią prekę pakeisime nauja. Prieš išsiųsdami prekę atgal arba pradėdami ginčą, susisiekite su mumis, galime aptarti geriausius sprendimus. Garantija: Visoms prekėms suteikiama pagrindinė 3 mėnesių pardavėjo garantija, jei prekė bus sugedusi per 3 mėnesius, mes pasiūlysime pakeitimą be papildomo įkroviklio (įskaitant pristatymo mokestį) gavę nekokybišką prekę. Jei prekė bus sugedusi po 3 mėnesių, pirkėjai vis tiek gali ją išsiųsti atgal, susisieksime su tiekėjais arba gamykla dėl garantijos. Pirkėjams gali tekti sumokėti pristatymo mokestį, kad pakartotinai išsiųstų pakeistą prekę.

Mes visada siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai mūsų parduotuvei yra labai svarbūs. Prašome nedelsdami susisiekti su mumis, PRIEŠ pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, pasiūlysime jums geriausią sprendimą!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas