Parduotuvė

Guminės ratų trinkelės blokai RV kemperio rankenos …

Guminės ratų trinkelės blokai RV kemperio rankenos 2 paketų stabdžių ratų išlygiavimo atraminės padangos skirtos automobiliniam sunkvežimiui

3.86 €

Kategorija: Įvairūs

2 vnt. guminiai ratų trinkelės su rankenomis, skirtos automobilių priekabų sunkvežimių kemperių ratų blokams Ypatybė: Aukštos kokybės plastikinė konstrukcija, nesunku įtrūkti ir patvari naudoti ilgą laiką. Sukurta taip, kad neleistų automobiliui pajudėti išlaikant ratą vietoje. Kompaktiškas dydis leidžia patogiai įdėti į automobilį, o neužims per daug vietos. Tvirta konstrukcija išlaiko transporto priemonę stabilią ir patvarią. Tiesioginis pakeitimas, puikiai pakeiskite seną ar sugedusį. Lengvas, kad būtų lengva pasiimti nuo žemės, neleidžia padangoms riedėti. Taikoma automobilių priekaboms, sunkvežimiams ar kitoms transporto priemonių ratų padangoms. Patogu remontuoti transporto priemonę ar pakrauti/iškrauti prekes arba puikiai tinka naudoti statant automobilį, keičiant ratą ir pan.

Specifikacija: Medžiaga: Guma Spalva: juoda Kiekis: 2 Montavimas: universalus Dydis: 23159cm Svoris: 816g

Pastaba: Galimi nedideli dydžio nukrypimai dėl rankinio matavimo, skirtingų matavimo metodų ir įrankių. Nuotrauka gali neatspindėti tikrosios elemento spalvos dėl skirtingos fotografavimo šviesos, kampo ir ekrano monitoriaus.

2 X ratų trinkelės

[susiję gaminio detalė/]

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas