Parduotuvė

HFFFF-S3 plastikinis automobilio salono valiklis …

HFFFF-S3 plastikinis automobilio salono valiklis neriebus ilgai išliekantis išlaikantis blizgesį automatinis detalizavimas greita dangos apsauga

11.98 €

Kategorija: Įvairūs

ryškesnis – ILGALAIKIA 1 METUS! NEBIJO PLAUTI

Šis gaminys specialiai atnaujintas automobilių salonų restauravimui. Produktas efektyviau sukuria ir atkuria automobilių plastikinių paviršių blizgesį, todėl interjeras yra labai blizgus. Greitas plėvelės susidarymas, nebijo plovimo. Suteikite savo automobilio interjerui naujos gyvybės.

ATSTATYK IR PALAIKYK BIZDĖSĮ Giliai įsiskverbia, kad pamaitintų ir atkurtų odą ir plastiką. Sukuria ilgalaikę, neriebią, sausą, labai blizgančią transporto priemonių salonų, tokių kaip prietaisų skydeliai, durų plokštės, sėdynės ir kt., apdailą.

NAUDOJA PAVIRŠIAUS SENĖJIMĄ Natūralūs elementai laikui bėgant gali patamsėti ir pažeisti paviršius, tačiau naudojant plastikinį restauratorių, plastikiniai ir odiniai paviršiai gali būti apsaugoti nuo išblukimo ir įtrūkimų, todėl jūsų transporto priemonė atrodys nauja daugelį metų.

GREITAS IR LENGVAS TAIKYMAS Jūs tiesiog naudokite pridedamą aplikatoriaus padą, kad nuvalykite paviršių produktu ir leiskite išdžiūti.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas