Parduotuvė

HFFFF-S6 Keraminė danga automobiliams Dažų …

HFFFF-S6 Keraminė danga automobiliams Dažų Veidrodinis blizgesys Crystal Wax Purškiklis Nano Hidrofobinis Apsauga nuo užsiteršimo Auto Detali Automobilių Valymas

37.86 €

Kategorija: Įvairūs

JŪSŲ DAŽAI NĖRA SĄMONĖS PATIKE ŠIUS PAŽEIDIMUS

4 PAGRINDINĖS TECHNOLOGIJOS

KAD VISIŠKAI APSAUGOTI SAVO AUTOMOBILIĄ

  1. ATSTATYK BLIZSĮ IR PAGERINK DAŽŲ RYŠKUMĄ Giliai maitina automobilio dažus, padidina automobilio dažų blizgesį ir atjaunina jūsų automobilio kėbulą!

  2. HIDROFOBINĖ IR ANTIPLĖGIMO Apsauga bet kokiomis oro sąlygomis: pažangi keramikos technologija derinama su jūsų automobilio dažais, kad būtų lygesni užbaigti, sukuriant hidrofobinį stiklą primenantį skydą, dėl kurio vanduo ir kitos šiukšlės iš karto nuteka, apsaugo nuo dėmių ir kalkių nuosėdų prilipimo prie jų, o dažai visada bus švarūs.

  3. APSAUGA NUO SAULĖS AUKŠTOS TEMPERATŪROS Danga ant Jūsų automobilio dažų paviršiaus suformuoja apsauginį sluoksnį, kuris yra atsparus aukštam ir žemoje temperatūroje, sumažina automobilio dažų pažeidimus ir senėjimą nuo saulės bei apsaugo automobilių dažai nuo UV pažeidimų korozijos ir oksidacijos ypač vasarą.

  4. ATSPARUMAS Pagerinkite automobilio dažų kietumą, uždenkite apsauginę automobilio dažų dangą ir sumažinkite automobilio dažų subraižymas kietais daiktais.

TAIKOMAS ĮVAIRIŲ SPALVŲ AUTOMOBILIŲ DAŽYMS

NAUDOJIMO PATARIMAI:

  1. Nuvalykite ir nusausinkite dažus.
  2. Tolygiai sukratykite, papurkškite ant automobilio dažų, tolygiai paskleiskite kempine, palaukite 3-5 min. pusiau sausa būsena.
  3. Nupoliruokite rankšluosčiu iki blizgesio.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas