Parduotuvė

HobbyWing QuicRun Fusion Pro 540 2300KV …

HobbyWing QuicRun Fusion Pro 540 2300KV bešepetėlis sensorinis variklis įmontuotas 60A ESC 2 in 1 skirtas 110 RC laipiojamam vikšriniam automobiliui

340.51 €

Kategorija: Įvairūs

Apie mokėjimą:

  1. Mes priimame Alipay, West Union, TT. Visos pagrindinės kredito kortelės priimamos naudojant saugų mokėjimo procesorių ESCROW. 2.Apmokėjimas turi būti atliktas per 3 dienas nuo užsakymo.3. Jei negalite atsiskaityti iš karto pasibaigus aukcionui, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą. Mokėjimai turi būti atlikti per 3 dienas.

shiAbout pmengt:

  1. PRISTATYMAS Į PASAULIĄ. (Išskyrus kai kurias šalis ir APO/FPO)
  2. Visi užsakymai bus išsiųsti per 3 darbo dienas po to, kai sėkmingai gausime jūsų mokėjimą.
  3. Kadangi prekyba yra tarptautinė, o oro paštas yra pigiausias pristatymo būdas, pristatymas užtruks ilgai. Jei nenorite tiek laukti, pasirinkite Express ir sumokėkite mokestį.
  4. Mes nesame atsakingi už jūsų muito mokesčius.

Apie patarimus:

  1. Jei gavę daiktai yra prastos būklės, susisiekite su mumis laisvai. Galime grąžinti pinigus arba išsiųsti jums naują.
  2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje, o jūs PRIVALOTE PATEIKTI mums siuntimo sekimo numerį, konkrečią grąžinimo priežastį ir savo užsakymo numerį.

Atsiliepimas: Mes laikomės aukštų kompetencijos standartų ir siekiame 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbūs. Prašome nedelsdami susisiekti su mumis PRIEŠ pateikdami neutralų ar neigiamą atsiliepimą, kad galėtume tinkamai išspręsti jūsų problemas.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas