Parduotuvė

I Key Pirkti garso stereofoninius aukštų dažnių …

I Key Pirkti garso stereofoninius aukštų dažnių garsiakalbius 4 colių 2 krypčių 150 W automobilinį žemų dažnių garsiakalbį 4 omų „Klaxon Tone“ aukšto dažnio garsiakalbius

14.02 €

I Key Buy Audio Stereo DIY aukštų dažnių garsiakalbiai 4 colių 2 krypčių 150 W automobilinis žemų dažnių garsiakalbis 4 omų Klaxon Tone High Pitch garsiakalbiai

Specifikacija: Maksimali galia: 150 W RMS Galia: 40 W Dažnio atsako diapazonas: 3500-20 000 Hz SPL: 92 dB/w/m Varža: 4 Ohm Skersmuo: 97 mm Skylės atstumas: 78 mm Įdiegimo gylis: 40 mm Titano plėvelė OZil ko.

Prekės ženklo ir prekės pristatymas:

Šie „I Key Buy“ 4 colių 2 krypčių garsiakalbiai yra labai rekomenduojami ir tinka aukščiausios klasės rinkoje. „I Key Buy“ buvo įkurta 1998 m. ir didžiuojasi savo į veiklą orientuotu etosu. Jie turi platų gaminių asortimentą ir yra įsipareigoję naudoti naujoviškas technologijas aukščiausio lygio garso našumui užtikrinti. Juose yra gryno vario balso ritė, suvyniota ant kūgio formuotojo, todėl jie yra tikrai lengvi. Jų PEI kupolinio aukštų dažnių garsiakalbio, įmontuoto kryžminio ir termoplastinio poliuretano apvalkalo derinys sukuria sveiką balansą tarp dinamiško garso ir palankaus įrengimo. Šie garsiakalbiai buvo sukurti labai atsargiai, kad užtikrintų aukšto dažnio atsaką ir būtų labai patikimi. Apsauginis butilo gumos dangtelis apsaugo nuo trinties ir papildomos žalos, be to, jie yra sukurti taip, kad apsisaugotų nuo didelio karščio. Šie garsiakalbiai pasižymi puikiu dizainu, yra sklandžiai susieti su automobilio sistemomis ir užtikrina aukščiausio lygio garsą, todėl rinkoje jų kaina yra šiek tiek didesnė. Tačiau dėl puikios kokybės garso, puikiai tinkančio jūsų automobiliui, tikrai negalite suklysti. Dabar, jei ieškote ir nebrangaus, ir puikaus garso, šie I Key Buy 4 colių garsiakalbiai yra tai, ko jums reikia. Jie ne tik lenkia daugumą tokių kokybiškų gaminių kainų, bet ir yra plono profilio ir tinka daugeliui transporto priemonių modelių. Šie automobiliniai garsiakalbiai yra labai rekomenduojami ir skleidžia labai gražų garsą.

Klausimo atsakymas: Klausimas: kaip visi jaučiasi apie šiuos aukštųjų dažnių garsiakalbius? Ar norėtumėte investuoti šiek tiek daugiau? Gal kitas prekės ženklas? Pateikite man savo bendras mintis! Atsakymas: Tai priklauso nuo jūsų požiūrio. „I Key Buy“ yra puikus prekės ženklas. Jei šie garsiakalbiai bus montuojami jūsų prietaisų skydelyje, kur jie yra pagrindinis garso šaltinis, galbūt nusipirkite geresnę porą. Dažniausiai dėl to, kad esu šiek tiek snobas. Jei ne, greičiausiai tai jums patiks. Turiu juos savo galiniam deniui.

Klausimas: Ar jis tiekiamas su automobilio aukštų dažnių garsiakalbiais? Atsakymas: Ne, kaina yra viena, jei reikia 2, pasirinkite 2 kiekį.

Klausimas: Ar tinka Mazda 3 skyactiv prietaisų skydelio garsiakalbiui? Atsakymas: Jis universalus tinka visiems automobiliams, tik reikia patvirtinti garsiakalbio dydį.

1vnt 4 colių automobilinis aukštųjų dažnių garsiakalbis

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas