Parduotuvė

iHeylinkit Wireless CarPlay AI Box Android Auto …

iHeylinkit Wireless CarPlay AI Box Android Auto Adapter Car Play Dongle Youtube Netflix Play skirta Mazda Audi VW Benz Kia Nissan

343.31 €

Kategorija: Įvairūs

Produktų aprašymai:

Produktų aprašymai: ✔Android 11.0 sistema, belaidis „CarPlay“, belaidis „Android Auto“ viename modulyje.✔Pasaulinis TV kanalas pasiekiamas „carplay“ mini rakte, nemokamai žiūrėti filmus ir internetinę TV automobilyje, o nauji filmai nuolat atnaujinami.✔Iš anksto įdiekite „Netflix“ ir Youtube.✔HDMI išvestis vaizdo įrašams bendrinti su galvos atramos ekranu arba televizoriumi, todėl jį lengviau naudoti.✔USB įvesties sąsaja, skirta USB atmintinei atkurti vaizdo įrašus ir muziką.✔Greičiau prisijungti prie „Carplay“ ir „Android Auto“ belaidžiu būdu, užtrunka tik 3–8 sek. prie prijungimo.

Žiūrėkite internetinę televiziją ir nemokamus filmus savo automobilyje. Nemokami ir nauji filmai nuolat atnaujinami.

Produkto funkcijos pristatymas Belaidis Carplay

Belaidis Android Auto

TV tiesiogiai Nemokamas pasaulinis internetinis televizijos kanalas, žiūrėkite nemokamus ir naujus filmus savo automobilyje.

HDMI išvestis galvos atramos ekranui arba televizoriui HDMI išvestis, skirta vaizdo įrašams bendrinti su galvos atramos ekranu arba televizoriumi, tai yra carplay adapteris, bet daugiau nei adapteris!

Netflix ir Youtube

USB Media Play

Prijunkite USB atmintinę prie USB sąsajos, leiskite vaizdo įrašus ir muziką.

5G Wifi perdavimas Integruota antena Automatinis prisijungimas, stabilesnis ir greitesnis.

Originali automobilio valdymo funkcija

Paketas:

  1. Belaidis carplay adapteris 2. Naudotojo vadovas 3. USB laidas 4. C tipo adapteris

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas