Parduotuvė

Individualizuota nešiojama pripučiama purškiamų …

Individualizuota nešiojama pripučiama purškiamų dažų kabinos palapinė automobiliui

1.324.73 €

Kategorija: Įvairūs

Mano drauge, sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, jei jums reikia kitų šio gaminio modelių, susisiekite su manimi, atsiųsiu produkto nuorodą, kad galėtumėte nusipirkti!

Produkto demonstravimas

vardas Individualizuota nešiojama pripučiama dažų kabinos palapinė  automobiliui

Medžiaga 0,6 mm Plato PVC brezentas (antipirenas, be švino, atsparus vandeniui, atsparus UV spinduliams)

Dydis 16 x 9,84 x 6,56 pėdų / 4,88 x 3 x 2 m arba pritaikyta

Gamybos būdas Sandarus tipas

Produkto priedai 1.Oro siurblys (pasirinktinai); 2.Įžeminimo lakštas (nebūtina); 3.Nuimamos baneriai/ LOGOTIPA (neprivaloma); 4.Įžeminti inkarus gaminiui pritvirtinti; 5.Virvės; 6.Smėlio maišeliai; 7.Vizitinės kortelės laikiklis; 8.Remonto komplektas; 9.pakavimo maišelis.

Garantija 2 metai pripučiamoms; 1 metai siurbliui.

Taikoma vieta Vakarėlis/klubas/spektaklis/pramogų parkas/vestuvės/darželis/renginys/šeimos centras/pritaikomas parkas/verslas/pramogų parkas/vakarėliai/žaidimų centras/lauko pramogos ir kitos verslo funkcijos.

Spustelėkite čia ir paštu mums dabar!Jūsų užsakymas yra saugesnis naudojant Alibaba Trade Assurance. Aukštos kokybės garantija ir laiku pristatoma siunta.

Produkto Aprašymas

Kompanijos informacija

Guang zhou Ace Inflatables Ltd „Ace Inflatables Ltd.“, pirmaujanti įvairių pripučiamų gaminių gamintoja, nuo 2008 m. įsikūrusi Guangdžou mieste, Kinijoje, kur ji veikia specialiai sukurtame moderniame įrenginyje, kuriame dirba 40 atsidavusių ir motyvuotų darbuotojų. Bendrovė taip pat naudojasi Europos agento paslaugomis, kurios atlieka platų prekių asortimentą, kad garantuotų greitą ir efektyvų prekių pristatymą. Būdama pirmaujanti pripučiamų gaminių gamintoja, „Ace Inflatables“ siekia užtikrinti, kad jos misijos pareiškimas būtų visada laikomasi kad būtų užtikrinta kokybė ir aptarnavimas nuolat gerinant gamybos metodus, medžiagų kokybę ir dizaino įvairovę. patenkinti nuolat kintančius rinkos poreikius, užtikrinant konkurencingos kainos produktą. Naudodama tokią įrangą kaip naujausios „Seiko“ siuvimo mašinos, karšto oro suvirinimo mašinos ir kompiuteriu valdomos dažymo mašinos, „Ace Inflatables“ laikosi gamybos metodų, kuriuos taiko jų kolegos Europoje ir JAV. „Ace Inflatables“ tiekia tik pirmos klasės komercinio lygio pripučiamus žaidimus, tokius kaip čiuožyklos, čiuožyklos, pilys, kliūčių ruožai ir vandens parkų pripučiami žaidimai. Jo gaminių asortimentas taip pat apima reklamines pripučiamas palapines, pripučiamas palapines visų tipų renginiams, įskaitant siuvamas pripučiamas ir sandarias pripučiamas palapines, užtikrinančias, kad naudojamos medžiagos viršytų degumo ir švino kiekio standartus. Visi Ace Pripučiami gaminiai atitinka Europos stendą E N-1 4 9 6 0 2013 ir amerikietišką stendą NFPA 701 2004 Pirmiausia kokybė, pirmiausia aptarnavimas!

Gamybos procesas

Pakavimas ir apmokėjimas

DUK

Klausimas: Ar galite sukurti specialiai?A: Taip, atsiųskite mums išsamią informaciją ir savo reikalavimų eskizą, ir mes pateiksime jums geriausią kainą.Kl.: Koks jūsų MOQ?A: Tik 1 rinkinys, o naujas dizainas taip pat yra 1 rinkinys. .K: Kaip užsakyti?A: 1, Galite tiesiog užsisakyti internetu arba paštu. Patvirtinus produkto informaciją, atsiųsime jums pirkimo užsakymą su jūsų išsamios informacijos reikalavimu. 2, Jei yra specialus dizainas, atsiųskite mums savo idėją el. paštu ir mes sukursime jums dizaino brėžinius, kai užsakymas bus patvirtintas paštu. Kl.: Kaip mokėti? A: T/T ir L/C yra priimtini. Jei mokate T / T, 50% pradinis įnašas norint pradėti gamybą, 50% likutis prieš pristatymą arba pamačius B / L kopiją. Banko informacija bus įtraukta į jums skirtą išankstinę sąskaitą faktūrą. K: Gamybos laikas? A: Mūsų regar gamybos laikas 7 dienos 1 rinkinio gamybai, 30 dienų konteinerio pakrovimui nuo užsakymo patvirtinimo datos. Tačiau jis bus +/-, priklausomai nuo dizaino ir matmenų.Tinkama nešiojama pripučiama dažų kabinos palapinė  automobiliuiTinkinta nešiojama pripučiama dažų kabinos palapinė  automobiliuiTinkama nešiojama pripučiama dažų kabinos palapinė  automobiliui

Susisiekite su mumis

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas