Parduotuvė

Individualūs sėdynių užvalkalai skirti 3 modeliui …

Individualūs sėdynių užvalkalai skirti 3 modeliui 2022 2021 2020 2019 2018 5 vietų pilnas automobilio priedų komplektas

306.64 €

Kategorija: Įvairūs

Specifikacija Būklė: 100 % visiškai naujas Prekės ženklas: KLMLMedžiaga: aplinkai nekenksminga PVC oda PUC spalva Juoda / Raudona / Balta / Ruda Montavimas: Tesla Modelis 3 metai: 2018-2022 Svoris 4,5 / 7,5 kg Pakuotė įtraukta: priekis / galas / visas komplektas, kad gautumėte montavimą: nuoroda Youtube)

funkcijos Factory Style & Custom Fit – Patvarus, lygus paviršius, kvėpuojantis dizainas, universalus visiems sezonams, lengvai valomas, patogus sėdėti ir tvirtai priglunda. Pasirinktinis pritaikymas visiems 5 vietų 3 modeliui 2018-2022360° Visiška apsauga ir atnaujinkite savo Tesla stilių – Apsaugokite savo naujas prabangias Tesla sėdynes nuo nešvarumų, skystų dėmių, nešvarumų, trinties, naminių gyvūnėlių ar vaikų, laikykite švarias. Oro pagalvė: tai neturės įtakos oro pagalvių naudojimui, nes oro pagalvės anga yra pagaminta iš specialios medžiagos. GERIAUSI Tesla Model 3 sėdynių užvalkalai – Tesla Model 3 sėdynių užvalkalai pagaminti iš TAPTES veganiškos odos, NAPPA sintetinės odos su artimiausia tekstūra ir kokybę į Tesla gamyklines sėdynes. Padidinkite savo Tesla perpardavimo vertę – gerai apsaugotos Tesla sėdynės gali tarnauti iki 5–6 metų ilgiau, be įplyšimų ir nusidėvėjimo.Padarykite vairavimą malonesnį ir atsipalaidavimą – vairuoti Tesla Model Y būtų maloniau, patogus ir nemokamas, su papildoma pagalvėle.

Į paketą įeina Kaip parodyta paveikslėlyje

Šilti patarimai Tikrųjų prekių spalva gali šiek tiek skirtis nuo sąrašo vaizdų dėl kitokio kompiuterio ekrano, dėkojame už supratingumą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas