Parduotuvė

IR valdymas 4 kameros Vaizdo valdymas Automobilių …

IR valdymas 4 kameros Vaizdo valdymas Automobilių kameros Vaizdo jungiklio kombainerio dėžutė skirta kairiajam vaizdui dešiniajam vaizdui priekinė galinė parkavimo kameros dėžė

45.35 €

Kategorija: Įvairūs

TOP parduodamas produktas

7 spalvų 360 laipsnių universali kamera Priekis|Šonas|Galis 46% nuolaida pardavimui

Automobilio vaizdo parkavimo jutiklis Reverse Backup Radar Assist Automatinis parkavimas Skaitmeninis ekrano radaras, skirtas DVD TFT 15% nuolaida pardavimui

4 kamerų valdymo dėžutė su TF kortele keturių vaizdo įrašų keturių krypčių DVR 25% nuolaida išpardavimui

Pastabos: (1) mes nesiūlome, kad jungiklis būtų prijungtas prie belaidžio fotoaparato, o visas produktas gali palaikyti PAL arba NTSC , bet nepalaiko PAL ir NTSC tuo pačiu metu. (2), norėdami prijungti, pasirinkite geros kokybės kamerą. Prastos kameros negalima atpažinti pagal valdymo dėžutę. (3) įjungus gaminį ACC, jūsų ekranas yra mėlynas, gaminys veiks tinkamai. Įdiegę fotoaparatas neveikia, patikrinkite fotoaparato kokybę ir ryšį. Ačiū. Negalite prijungti dėžutės prie DVD su paleidimo linija.

Automobilio kameros vaizdo valdymo blokas keturiems kanalams su keturiais padaliniais, su veidrodiniu jungikliu kiekvienai kamerai Tame pačiame lange galite matyti 4 fotoaparato vaizdus

(Kad nepakenktų transportavimo greičiui, mes nedėsime akumuliatoriaus

,,kadangi su akumuliatoriaus gaminiu sunku praeiti saugos patikrinimą, jei jums reikia akumuliatoriaus, susisiekite su mumis) vienetinis pasirodymas

Keturi slydimo ekranai

Pastaba: Supakuosime šią prekę, kad sumažintume siuntimo svorį ir popierinių maišelių atliekas. Garantuojame, kad prekė bus gerai apdorota ir apsaugota. Saugokime aplinką kartu!

Apmokėjimas ir siuntimas: Mes priimame ESCROW mokėjimą (ESCOW palaiko daugybę mokėjimo būdų, tokių kaip kredito kortelė, „West Union“). tik ir išsiųsti Alixpress nurodytu adresu. Jei reikia keisti savo adresą, pirmiausia atkreipkite dėmesį į mus, nes siųsime tik jūsų Alixpress adresu. Įsitikinkite, kad jūsų išsamus adresas ir vardas Alixpress yra visiškai teisingi Siunčiame į visą pasaulį. Išsiunčiame per 24 val. po apmokėjimo gavimo Užsakymas bus išsiųstas HongKong Post Air Mail. Jei jums reikia kito pristatymo būdo, nedvejodami susisiekite su mumis, ačiū!

Apie pristatymo laiką:

Pristatymo laiko lentelė

Pristatymo laikas

Šalis

Darbo dienos (neįskaitant atostogų)

5-7

8-11

12-14

15-19

20-22

Darbo dienos + šeštadienis

  • sekmadienis

5-9

10-15

16-20

21-25

26-30

Japonija, Korėja, Singapūras, Tailandas

Įvertinkite (prekė gauta)

12,1 %

60,1 %

19,6 %

5,5 %

2,7 %

Jungtinės Valstijos

Įvertinkite (prekė gauta)

5 ,1 %

50,1 %

29,6 %

10,5 %

4,7 %

Jungtinė Karalystė

Įvertinkite (prekė gauta)

9,9 %

63,2 %

19,1 %

3,4 %

4,4 %

Australija

Įvertinkite (prekė gauta)

21,4 %

50,0 %

14,3 %

7,2 %

7,1 %

Prancūzija

Įvertinkite (prekė gauta)

10,5 %

28,6 %

43,8 %

10,1 %

7,0 %

Vokietija

Įvertinkite (prekė gauta)

11,1 %

22,2 %

30,3 %

20,9 %

15,5 %

Kanada

Įvertinkite (prekė gauta)

0,0 %

47,1 %

31,4 %

17,6 %

3,9 %

Ispanija, Belgija, Danija, Suomija, Graikija, Airija, Norvegija, Šveicarija, Portugalija, Švedija, Austrija, Naujoji Zelandija, Nyderlandai

Įvertinkite (prekė gauta)

3,5 %

25,0 %

47,9 %

12,9 %

10,7 %

Kitos šalys

Įvertinkite (prekė gauta)

2,5 %

10,2 %

18,2 %

17,3 %

31,3 %

Pastaba: pristatymo laikas negarantuojamas. Kartais jis gali šiek tiek vėluoti piko metu, pvz., Kalėdų paketų pristatymo trukmė arba muitinė griežtai tikrina pakuotes. Tai retai, bet jei negalite susitaikyti su vėlavimu, rinkitės greitą pristatymą arba nesiūlykite prekės.

Galimas greitas pristatymas „Express Service“ (EMS, DHL, USPS), Susisiekite su mumis Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis. Atsakysime per 1 darbo dieną ar mažiau. Mums didelė garbė suteikti jums puikų aptarnavimą, ačiū!

Gražinimo politika Kas atsitiks, jei turiu problemų? Jei turite nekokybišką ar sugadintą prekę arba dėl kokių nors priežasčių gavote, atrodo, netinkamas prekes, susisiekite su mumis masažo pokalbyje arba el. paštu ir paaiškinkite savo problemą. Atsakysime per 1 pilną darbo dieną. Ar galėčiau atgauti pinigus?

Žinoma. Jei norite grąžinti prekę dėl pirmiau nurodytos priežasties ar kitais sezonais per 14 dienų nuo prekės gavimo, mes jums pasiūlysime visą pinigų grąžinimą, kai tik prekė bus išsiųsta atgal su originalia pakuote. O kaip su grąžinimo siuntimo mokesčiu?

Prašome žinoti, kad pirkėjas bus atsakingas už grąžinimo siuntimo mokestį, dėkojame už supratingumą.

Atsiliepimas:

Palikite mums teigiamus atsiliepimus ir 5 žvaigždutes visuose išsamiuose įvertinimuose, jei prekė gauta geros būklės; Pirkėjai, kurie nėra patenkinti jūsų apsipirkimo patirtimi, visada gali susisiekti su mumis prieš pateikdami atsiliepimą; kiekviena problema gali būti išspręsta gerai bendraujant abiem pusėms.

Labai ačiū, kad apsipirkote mūsų parduotuvėje.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas