Parduotuvė

Išvalykite inventorių 100 vnt. mišrių tvirtinimo …

Išvalykite inventorių 100 vnt. mišrių tvirtinimo elementų spaustukai automobilio buferio sparno durų bagažinės varžtai plastikiniai laikiklio kniedės

5.02 €

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę „Kalili“ yra garsus prekės ženklas, kuris siekia tiekti naujoviškus, ekonomiškus ir kokybiškus produktus. Jau daugelį metų specializuojamės automobilių gaminiuose ir dalyse. Nuolatinis tobulėjimas ir naujovės yra mūsų amžinas tikslas. Tikimės, kad čia galėsite pirkti su pasitenkinimu! ,

A1: sumaišykite

Universalus mišrus Plačiai naudojamas automobilio sparnui, buferiui, durims ar kitam automobilio paviršiui.

Aukštos kokybės plastikinė medžiaga, patvari ir ilgas tarnavimo laikas.

Naudojimas: Universalus tipas, tinka daugeliui automobilių.

 • Kiekis: 100 vnt Mišrios tvirtinimo detalės

Siuntimas

 1. Prekės bus išsiųstos per 1–3 darbo dienas po to, kai patvirtinsime jūsų mokėjimą.

 2. Po apmokėjimo per 1-2 dienas nurodykite savo dabartinį adresą; kitu atveju mes išsiųsime jūsų prekę pagal jūsų adresą, todėl įsitikinkite, kad jis teisingas.

 3. Paprastai 15-60 dienų, kad pasiektumėte tikslą, skirtingos šalys atvyko skirtingu laiku!

 4. Kartais tai trukdavo ilgiau dėl blogo oro, laiko gaišimo atliekant muitinės formalumus. Todėl prašome kantriai palaukti, kai negausite prekės laiku. Jei negaunate prekės per 60 dienų, susisiekite su mumis ir mes padėsime jums ją sekti.

Gražinimo politika

 1. Tikimės, kad mūsų produktai visada gali jus patenkinti!

 2. Jei kas nors negerai, susisiekite su mumis pirmą kartą per internetinę sistemą arba el. paštu per 3 dienas po atvykimo, geriau su nuotraukomis, kad problema būtų aiškiai parodyta.

 3. Jei nesate 100% patenkinti prekių kokybe ir reikia grąžinti ar pakeisti, tai padarykite per 7 dienas po atvežimo, o už pristatymo mokestį atsakote Jūs.

Atsiliepimas

 1. Jūsų atsiliepimai mums labai svarbūs. Jei esate patenkinti mūsų produktu ir paslauga, skirkite kelias sekundes ir palikite puikų atsiliepimą, ačiū!

 2. Mes visada siūlome jums mažiausią kainą už geriausias prekes ir paslaugas.

 3. Didelė užsakymo nuolaida: jei reikia pateikti didelį užsakymą, kuris yra didesnis nei maksimalus kiekis, susisiekite su mumis, kad gautumėte specialią nuolaidą, ir mes palaikome didmeninę prekybą.

Susisiekite su mumis

 1. Jei turite klausimų ar reikia pagalbos, nedvejodami susisiekite su mumis!

 2. Mes stengiamės atsakyti kuo greičiau. bet leiskite atidėti atsakymą ne darbo metu. Mes mielai atsakysime į bet kokį klausimą. Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su manimi.

Pastaba: mes atidžiai patikrinsime kiekvieną prekę prieš išsiunčiant.

Jei siuntos metu gauta prekė sugenda, susisiekite su mumis per 48 valandas, mes suteiksime jums geriausią sprendimą. Dėkojame už supratingumą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas