Parduotuvė

Itin blizgus sidabrinis blizgus saldainių vinilo …

Itin blizgus sidabrinis blizgus saldainių vinilo plėvelė apvyniojama folija automobilio lipdukų lapas skirtas motoriniams kompiuteriniams baldams automobilių grafikai

11.97 €

Produkto pavadinimas: Blizgus saldainių vinilo įvyniojimas

Produkto funkcija

Geriausias blizgus saldainių vinilo plėvelė Aliexpress.

Aukštos kokybės lanksti polimerinė PVC plėvelė

Oro išleidimo kanalai palengvina pritaikymą.

Geras patvarumas: patalpose 5 metai, lauke 3 metai.

Aukštos kokybės nuimami klijai, nuėmus vinilą nelieka klijų.

Smagu tai daryti patiems, vinilo plėvelę galite klijuoti ant automobilio, valties, motociklo, dviračio, telefono, pulto, kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ir kt.

Produkto paveikslėlis

DUK: Kl.: Gavau vinilą, bet vinilo plėvelė susiraukšlėjusi arba sulankstyta, ką turėčiau daryti? A: Nesijaudinkite, mano drauge, jis nėra sugedęs ar pažeistas, galite naudoti šilumos pistoletą arba plaukų džiovintuvą, kad pašildytumėte vinilą, ir vinilo plėvelė vėl bus lygi. prašome patikrinti paveikslėlį.

Kl .: Ar yra koks nors mano siuntinio sekimo numeris? A: Taip, savo siuntinį galite sekti kurjerio svetainėje.

Kl.: netrukus baigsis pristatymo terminas, bet vis dar negavau siuntinio. Ką daryti? A. Užsakyme galite tiesiog palikti pranešimą ir paprašyti pridėti daugiau dienų. pasirūpinsime, kad siuntinį gautumėte.

K: Kiek laiko gausiu siuntinį? A: Tai priklauso nuo skirtingos šalies. Daugumoje šalių pristatymo laikas paprastai yra apie 12–30 dienų. Rusijoje pristatymo laikas paprastai yra apie 20–50 dienų. Brazilijoje pristatymo laikas paprastai yra apie 15–70 dienų.

Kl .: Ką daryti, jei siuntinys pamestas arba sugadintas? A: Pirmiausia patikrinsime, ar siuntinys tikrai pamestas ar sugadintas, iš naujo išsiųsime jums naują siuntinį arba grąžinsime pinigus.

Klausimas: Į ką dar turėčiau atkreipti dėmesį? 1 . Jūsų atsiliepimai mums yra labai svarbūs. Jei jums patinka prekės ir mūsų paslauga, pateikite TEIGIAMUS ATSILIEPIMUS ir 5 žvaigždutes. 2 . Jei turite klausimų dėl produkto, pirmiausia SUSISIEKITE MUMIS. Stengsimės išspręsti problemą ir pateiksime jums tinkamą sprendimą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas