Parduotuvė

Itin sugeriantis minkštas mikropluošto …

Itin sugeriantis minkštas mikropluošto rankšluostis automobilio detalių valymui koralinio aksomo audinio storas sugeriantis sugeriantis rankšluostis be pūkelių

0.72 €

Kategorija: Įvairūs

Aprašymas: Medžiaga: cheminis pluoštas Svoris gramais: 75g Medžiaga: poliesteris (poliesteris) Valymo rankšluosčio tipas: daugiafunkcinis rankšluostis Spalvų klasifikacija: tamsiai pilka, geltona Spalva: pilkai geltona Specifikacijos: (ilgis * plotis cm) 30 * 30 cm, 30 * 40 cm, 30 * 60 cm

Prekės savybės:

  1. Didelė vandens absorbcija: Superabsorbcinė medžiaga greitai sugeria vandenį ir greitai džiūsta, todėl tampa puikia savybe.

  2. Stiprus nukenksminimas: Jo specialus skerspjūvis gali efektyviau užfiksuoti net kelių mikronų dulkių daleles, o nukenksminimo ir riebalų šalinimo poveikis yra labai akivaizdus.

  3. Jokio plaukų šalinimo: Didelio stiprumo sintetinius siūlus nesunku sulaužyti. Tuo pačiu metu naudojamas smulkus audimo metodas. Be verpimo, be kilpų, pluoštai nėra lengvai nulupami nuo rankšluosčio paviršiaus.

  4. Ilgas tarnavimo laikas: Kadangi mikropluoštas pasižymi dideliu tvirtumu ir kietumu, jo tarnavimo laikas yra ilgesnis nei rankšluosčių, o po ilgalaikio plovimo jis išlieka nepakitęs. Tuo pačiu metu polimerinis pluoštas negamina baltymų hidrolizės, kaip medvilnės pluoštas, ir net negali išgyventi. Po džiovinimo jis nebus supelijęs, nesupuvęs, nemalonus ir ilgai tarnaus.

  5. Lengva valyti: Naudojant rankšluostį, ypač natūralaus pluošto rankšluostį, ant daikto paviršiaus esančios dulkės, riebalai, nešvarumai ir panašiai tiesiogiai susigeria į pluoštą, o po naudojimo lieka pluošte, kurį sunku pašalinti ir net sukietėja. po ilgo laiko. Lankstumo praradimas ir poveikis naudojimui. Mikropluošto rankšluostis sugeria nešvarumus tarp pluoštų (o ne pluošto viduje), o pluoštas turi didelį pluošto tankį ir didelį tankį, todėl adsorbcijos geba yra stipri, o jį reikia nuvalyti tik vandeniu arba mažai ploviklio po naudojimo. Naudokite vadovą:

  6. Auto Beauty – daugiafunkcinės pažangios servetėlės Tinka automobilio salono prietaisų skydelio, odinės sėdynės, stiklo ir kitų objektų valymui: užpurkškite priemonės ant objekto paviršiaus ir nuvalykite rankšluosčiu. Sausas ir šlapias, nuvalykite paviršių nešvarumus ir dulkes rankšluosčiu, paviršius nėra. Vilna netenka ir gerai sugeria vandenį.

  7. Automobilių dažai - trynimo vaškas, poliravimo rankšluostis Pirmiausia kūną nuvalykite rankšluosčiu, kempinės vašką tolygiai užtepkite ant dažų. Kai vaškas sustings, nublizginkite jį rankšluosčiu.

  8. Žmogaus kūnas – sausų plaukų kepuraitė, sausas plaukų rankšluostis, vonios rankšluostis Jis tinka odos ir plaukų drėgmei išdžiovinti, vengti plaukų džiovintuvo, kad pakenktų plaukų kokybei, ir apsisaugoti nuo peršalimo.

  9. Virtuvė Jis naudojamas virtuvės valymui, alyvos sugėrimui, geram valymui ir lengvai išgręžiamam. Specifikacijos: Dviejų spalvų koralinis aksominis automobilinis rankšluostis, didelio tankio storas, sugeriantis, sugeriantis rankšluostis be pūkelių. nuotraukos gali neatspindėti tikrosios prekės spalvos. Palyginkite detalių dydžius su savo, prašome leisti 0,5–1 cm paklaidą dėl rankinio matavimo. Prieš pateikdami blogus atsiliepimus, palikite pranešimą, jei produktai turi kokių nors problemų. Ačiū už supratingumą

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas