Parduotuvė

Įvairių tipų nešiojamasis automobilio keltuvo …

Įvairių tipų nešiojamasis automobilio keltuvo stovas Guminės pagalvėlės Juodos guminės išpjovos grindų lizdo pagalvėlės rėmo bėgio adapteris Universalus lizdas

5.84 €

Kategorija: Įvairūs

Apibūdinimas:

Šis universalus „Jack Pad“ adapteris tinka daugeliui japoniškų ir vietinių automobilių. Šis gaminys naudojamas apsaugoti važiuoklės metalinį kėliklio taškinį turėklą, kuris yra daugumoje transporto priemonių. Labai patvarus ir atsparus pažeidimams, jis neleis važiuoklės bėgiams suspausti, sulenkti ir sulūžti. Poliuretanas yra pakankamai minkštas, kad nepakenktų jūsų automobilio metalui, tačiau pakankamai standus, kad jį išlaikytų. Puikiai tinka atliekant „pasidaryk pats“ transporto priemonių techninę priežiūrą arba pasiimti su savimi į automobilį, nes kai kurios padangų parduotuvės nenaudoja šių trinkelių ir, deja, suspaudžia / nubraukia dažus nuo suvirinimo siūlių. Dėl to ilgainiui gali atsirasti rūdžių, todėl su šiuo paprastu gaminiu išvengsite rūpesčių!

Montavimo instrukcijos: Dirbdami su transporto priemone, laikykitės tinkamų saugos priemonių. Skirtingai nuo aliuminio tipo, kuris sugadins jūsų dažus, tai NEBUS žalos dažytiems paviršiams. Šis padas veikia, todėl galima naudoti hidraulinį grindų domkratą nepažeidžiant automobilio ar jo važiuoklės. Puikus daiktas, kurį būtina turėti namų alyvos keitikliuose ir remonto dirbtuvėse, laikykite vieną pirštinių dėžėje, kai pakeisite padangas. Dauguma padangų parduotuvių to net nenaudos. Sugadinti savo važiuoklę jums net nežinant ir nematant žalos. Šio tipo Jack padas puikiai tinka PINCH-POINT. Šoninis kėlimas naudojant standartinį hidraulinį grindų domkratą.

Specifikacijos: Medžiaga: Guma Spalva: juoda Dydis: 6,5 x 3,3 cm / 2,56 x 1,3 colio (DxH) Kiekis: 1 vnt Pastaba: Leiskite 1–3 mm paklaidą dėl rankinio matavimo. Prieš siūlydami kainą įsitikinkite, kad neprieštaraujate Dėl skirtingų monitorių skirtumų vaizdas gali neatspindėti tikrosios prekės spalvos. Ačiū!

Į paketą įeina: 1 x Jack Pad

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas