Parduotuvė

JAV Teksasas Niujorkas Kalifornijos automobilio …

JAV Teksasas Niujorkas Kalifornijos automobilio numeris metalinis valstybinis numeris Vintažinio dekoro siena plakatas baras garažas skardinės lentos ir ženklai YN124

10.70 €

Kategorija: Namai ir sodas

Pavadinimas: Metaliniai ženklai Dydis: 15x30 cm Svoris: 0,2 kg Metalas: metalas

Siuntimas

  1. Užsakymai apdorojami laiku po mokėjimo patikrinimo.

  2. Siunčiame tik patvirtintais užsakymo adresais. Užsakymo adresas TURI ATITITI jūsų pristatymo adresą.

  3. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS yra numatytas vežėjo, neįskaitant savaitgalių ir švenčių dienų. Tranzito laikas gali skirtis, ypač atostogų metu.

  4. Siekdami užtikrinti, kad prekes gausite su mažu muitinės įforminimo mokesčiu, deklaruosime mažesnės vertės prekes, tačiau jei turite kitų idėjų, kreipkitės į mūsų tarnybą dėl keitimo. Mes apmokėsime mokesčius mūsų šalyje, bet kokie importo mokesčiai ar mokesčių mokesčiai bus jūsų pusėje. Prašome atkreipti dėmesį.

Informacija apie pakuotę:

Grąžinimas ir pinigų grąžinimas

Stengiamės kuo geriau aptarnauti savo klientus.

  1. Jei prekės siunčiamos per klaidą arba klientas gauna prekę su pažeista ir pan. Tai priklauso pardavėjui, pardavėjas padengia grąžinimo siuntimo išlaidas. Prašome nepradėti ginčo. Tiesiog susisiekite su mumis pirmą kartą, mes išsiųsime prekę iš naujo arba grąžinsime visus pinigus.

  2. Jei dėl kitų priežasčių, dėl nemėgstamo stiliaus ar netinkamo dydžio priežasties. Taip pat sutinkame grąžinti prekes, tačiau pirkėjas turi padengti visą grąžinimo mokestį. Ačiū už supratingumą.

  3. Visos grąžinamos prekės turi būti originalios ir turite mums pateikti siuntimo sekimo numerį bei konkrečią grąžinimo priežastį.

  4. Garantuojama, kad visi AliExpress.com esantys produktai bus pristatyti per 60 dienų (90 dienų siuntimui į Rusiją, Braziliją). Jei perkate bet kurį produktą per svetainę, esate apsaugoti, jei negaunate užsakymo laiku.

Atsiliepimas

  1. Jei esate patenkinti mūsų produktais, palikite 5 žvaigždučių teigiamus atsiliepimus arba produktų apžvalgas, mes būsime labai dėkingi. Jei paliksite atsiliepimą apie „pirkėjo pasirodymą“ paveikslėlyje, kitam užsakymui suteiksime 1 USD nuolaidą. (Parodykite mums atsiliepimo ekrano kopiją ir laimėsite)

  2. Jei turite kokių nors problemų, nedvejodami susisiekite su mumis prieš palikdami neigiamą / neutralų atsiliepimą, ir mes padarysime viską, kad išspręstume problemą, kol būsite patenkinti. Ačiū.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas