Parduotuvė

JDM UDM lipduko bomba automobilio apvyniojimai …

JDM UDM lipduko bomba automobilio apvyniojimai folija grafiti kamufliažas vinilo automobilio apvyniojimas Camo vinilo plėvelės ritininis lipdukas lipdukas konsolės kompiuteris

18.51 €

Produkto pavadinimas: kamufliažinis vinilo įvyniojimas

Produkto funkcija

Daikto pavadinimas

Camo Vinyl Wrap Roll

Plėvelės storis

0,16 mm

Medžiaga

Lankstus PVC

Klijai

Aukštos kokybės nuimami klijai

Oro kanalai

Taip

Gyvenimas

Lauke 3-5 m., Viduje 6-8 m

1, aukštos kokybės produktas; 2, patvarus ir patogus dirbti; 3, be oro burbuliukų (išleidimo kanalai); 4, Aukštos kokybės nuimami klijai (įrengiant galima pakeisti padėtį); 5, lankstus (ištempiamas) su šilumos pistoletu arba plaukų džiovintuvu, gali būti naudojamas ant bet kokių vidinių ar išorinių lygių paviršių. 6, apsauga nuo UV spindulių, spalva neblunka, gali trukti ilgai.

Taikymo vieta: automobilis, visureigis, sunkvežimis, džipas, motociklas, valtis, nešiojamas kompiuteris, mobilusis telefonas, baldai ir kt.

Produkto paveikslėlis

DUK: Kl.: Gavau vinilą, bet vinilo plėvelė susiraukšlėjusi arba sulankstyta, ką turėčiau daryti? A: Nesijaudinkite, mano drauge, jis nėra sugedęs ar pažeistas, galite naudoti šilumos pistoletą arba plaukų džiovintuvą, kad pašildytumėte vinilą, ir vinilo plėvelė vėl bus lygi. prašome patikrinti paveikslėlį.

Kl .: Ar yra koks nors mano siuntinio sekimo numeris? A: Taip, savo siuntinį galite sekti kurjerio svetainėje.

Kl.: netrukus baigsis pristatymo terminas, bet vis dar negavau siuntinio. Ką daryti? A. Užsakyme galite tiesiog palikti pranešimą ir paprašyti pridėti daugiau dienų. pasirūpinsime, kad siuntinį gautumėte.

K: Kiek laiko gausiu siuntinį? A: Tai priklauso nuo skirtingos šalies. Daugumoje šalių pristatymo laikas paprastai yra apie 12–30 dienų. Rusijoje pristatymo laikas paprastai yra apie 20–50 dienų. Brazilijoje pristatymo laikas paprastai yra apie 15–70 dienų.

Kl .: Ką daryti, jei siuntinys pamestas arba sugadintas? A: Pirmiausia patikrinsime, ar siuntinys tikrai pamestas ar sugadintas, iš naujo išsiųsime jums naują siuntinį arba grąžinsime pinigus.

Klausimas: Į ką dar turėčiau atkreipti dėmesį? 1 . Jūsų atsiliepimai mums yra labai svarbūs. Jei jums patinka prekės ir mūsų paslauga, pateikite TEIGIAMUS ATSILIEPIMUS ir 5 žvaigždutes. 2 . Jei turite klausimų dėl produkto, pirmiausia SUSISIEKITE MUMIS. Stengsimės išspręsti problemą ir pateiksime jums tinkamą sprendimą.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas