Parduotuvė

jingyuqin skirta Hyundai I30 IX35 ELANTRA Tucson …

jingyuqin skirta Hyundai I30 IX35 ELANTRA Tucson SONATA NF 433Mhz ASK ID46 Chip 3 mygtukai sulankstomas automobilio nuotolinio valdymo pultas

10.89 €

Sveiki atvykę į mūsų AutoKey parduotuvę. Teikiame platų taisymo ir keitimo pultelių asortimentą, taip pat siūlome kodo ar paveikslėlių keitimo paslaugą.

Jei norite iškirpti / nukopijuoti rakto peilį, spustelėkite čia, kad sumokėtumėte papildomą pjovimo geležtę.

Būklė: 100% visiškai naujas Spalva: juoda Mygtukas: 3 mygtukas Tuščias klavišas:   Taip Atsakiklio lustas:    Chip ID46 Electronics Board: Taip Dažnis: 433 Mhz Baterija:   Ne Funkcijos:

  1. Geriausias rakto su sulūžusiais mygtukais arba susidėvėjusio rakto dėklo pakaitalas. 2. Tik rakto dėklas ir nenupjauta rakto mentė. Ne elektroninės vidinės dalys. 3. Vietinis šaltkalvis/pardavėjas nupjaukite ašmenis arba pakeiskite peilį į originalų.
  2. Paimkite vidinį elektroną (įskaitant imobilizatorių / atsakiklio lustą) iš originalaus nuotolinio valdymo pulto ir įdėkite juos į mūsų rakto apvalkalą, tada būsite pasiruošę! Montavimas: skirtas Hyundai IX30 IX35… Ir kitas modelis su tomis pačiomis rakto ruošinio ir baterijos laikiklio specifikacijomis, išvardytomis toliau… Įsitikinkite, kad dešiniajame kampe yra originalaus rakto indikatoriaus lemputė. Svarbi pastaba: 1. Prieš pirkdami patikrinkite ir įsitikinkite, kad nuotolinio valdymo pulte naudojamas tas pats siųstuvas ir lustas, kaip ir mūsų prekės.
  3. Viduje NĖRA vidinio (nuotolinio valdymo / elektronikos / atsakiklio lusto) bloko. Paveikslėlis: vaizdas yra tikro produkto. Prieš pirkdami palyginkite savo automobilio raktelį ir įsitikinkite, kad jūsų prekė yra tokia pati kaip mūsų gaminys. Kaip nustatyti tinkamą sistemą savo automobiliui? Laikydami nuspaudę užrakto mygtuką įdėkite bateriją, atleiskite užrakto mygtuką, lemputė visada dega 1》 Lemputė sumirksi vieną kartą. Nauja ELANTRA== Nauja Tucson == Aštuonių kartų sonata == IX35 == Nauja SONATA NF == ELANTRA 2》 Paspauskite užrakto mygtuką, lemputė sumirksi du kartus, Senas ELANTRA==Senas Tuksonas  == SONATA NF 3》 Paspauskite 2 kartus  užrakinimo mygtuką, lemputė sumirksi 3 kartus, K2 4》 Paspauskite užrakto mygtuką 3 kartus, lemputė sumirksi 4 kartus, I30, Į paketą įeina: 1X nuotolinis automobilio raktas

dianxiaobao_3 dianxiaobao_4

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas