Parduotuvė

JMCQ 2 Din Android 11 automobilio radijas skirtas …

JMCQ 2 Din Android 11 automobilio radijas skirtas Toyota RAV4 Rav 4 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Multimedijos vaizdo grotuvo navigacija Carplay

225.71 €

Kategorija: Įvairūs

Kuo aukštesnė „Android“ versija, tuo didesnė atmintis; kuo daugiau funkcijų jis turės, tuo sistema bus stabilesnė.

Pirkimo DUK: Gaminys palaiko vairo valdymo mygtukus palaiko originalias automobilio kameras (reikia CANBUS) palaiko neoriginalius fotoaparatus (palaiko kelių fazių mechanizmus) palaiko originalias automobilio funkcijas, tokias kaip oro kondicionavimo nustatymai (reikia CANBUS, originalesnės automobilio funkcijos yra susijusios su originaliu automobiliu) Ar tinka jūsų automobiliui?

  1. Patikrinkite atitinkamą gaminio ir automobilio modelį ir metus

  2. Palyginkite gaminio montavimo padėtį su automobiliu, kurį reikia atnaujinti

  3. Patikrinkite, ar gaminio maitinimo laido sąsaja tinka jūsų automobiliui (pastaba: reikia prijungti ne visas originalaus automobilio sąsajas)

  4. Jei vis tiek negalite nuspręsti, atsiųskite mums originalų automobilio radijo įrengimo vietos (priekyje) paveikslėlį ir originalų radijo užpakalinės sąsajos paveikslėlį. Palyginti su originaliu automobiliu, ekranas yra didesnis, spalvos yra ryškesnės ir palaiko žiūrėjimą iš kelių kampų. Naujas rėmas pagamintas pagal originalų automobilį, kuris puikiai dera prie Jūsų automobilio ir yra lengvai montuojamas. Toyota RAV4 2001 2002 2003 2004 2005 2006 m.

Naujausios technologijos, naudojant pažangius Android navigacijos sprendimus, palaiko daugiau pasirinktinių nustatymų ir atveria vartotojams daugiau parinkčių.

Visi radijo modeliai nemokamai įdiegs neprisijungus pasiekiamus žemėlapius

Visi radijo modeliai palaiko originalaus automobilio valdymą ant vairo

T3Pro/S18/T10 (-1/-2/-3/-4) Palaiko kelias 4G tinklo juostas

Naujausia S18/T10 (-1/-2/-3/-4) versija yra Android 11 8 branduolių sistema, palaikanti 2 GB RAM + 32 GB, 4 GB RAM + 32 GB ROM, 6 GB RAM + 128 GB ROM, 8 GB RAM + 128 GB ROM neprivaloma, toliau pristatysime galingesnius įrenginius, atkreipkite dėmesį į mūsų parduotuvę Gaukite pranešimus apie naujus produktus).

Palaikykite bet kurių 2 programų padalytą ekraną, derinant pagal norą

Palaikykite slankiojo lango vaizdo įrašų ir DVR programą, tinkinkite ekrano padėtį ir paverskite vairavimo patirtį kupinomis šauniomis spalvomis.

Patenkinkite naudotojų didesnį automobilio garso tobulinimo siekį Tuo pačiu metu galima nustatyti erdvinį garsą, leidžiantį pasinerti į gražią muziką.

„Bluetooth 5.0“: „Bluetooth“ signalo priėmimas labai dideliu atstumu, stabilus signalas, apsauga nuo trukdžių

Palaiko atvirkštinį ekraną. Kai automobilis veikia atbuline eiga, radijas akimirksniu persijungs į ekraną automobilio gale, kad užtikrintų jūsų vairavimo saugumą. Jei neturite originalaus fotoaparato, galite jį įsigyti spustelėję “PIRKTI DABAR” žemiau esančiame paveikslėlyje

Palaiko ryšį su ADAS DVR. ADAS DVR turi keletą įmontuotų pagalbinių vairavimo technologijų, įdedant aukštos kokybės TF atminties kortelę, kad įrašytumėte kiekvieną vairavimo akimirką.

Pateikę užsakymą, turime prijungti gaminį prie galios testo, tada įkelti nemokamą žemėlapį, išbandyti veikimą ir naudoti daugiasluoksnę anti-susidūrimo dėžutę bei burbulinį šoko maišelį, kad įsitikintume, jog gaminys yra saugiai pristatytas. į tavo rankas. Pristatymas užtrunka 1-3 darbo dienas po pirkimo, būkite kantrūs.

Apie po pardavimo: Jei gavus prekes kyla problemų, suteikite mums galimybę jus aptarnauti. Prašome nepradėti ginčo. Ginčą sprendžia platforma. Platforma nėra profesionali ir negali išspręsti jūsų pagrindinių problemų. Prašome pasitikėti mumis. Susisiekite su mumis kuo greičiau per „AliExpress“, mes su jumis susisieksime per 12 valandų dėl „jet lag“

DUK Kl .: Ką daryti, kad pristatymas būtų greitesnis? A: Įsitikinkite, kad AliExpress užsakymų sistemoje palikote teisingą (mobiliojo) telefono numerį / pašto kodą ir pristatymo adresą, nes bet kokia netinkama informacija uždels užsakymo pristatymą, muitinės formalumus ir pristatymo laiką. Pateikę užsakymą, atsiųskite mums išsamią informaciją apie savo automobilį, kad patikrintume, kad išvengtumėte klaidų. Atkreipkite dėmesį į pranešimą, siunčiamą iš AliExpress, ir atsakykite kuo greičiau, kad pristatymas būtų greitesnis.

K: Ar 4G versija palaiko mano vietinę SIM kortelę? A: Jis palaiko šias juostas 2G: GSM900 (8 juosta); DCS1800 (3 juosta); CDMA (BandC0) 3G: DT-SCDMA (34 juosta); WCDMA (1 juosta); CDMA2000 (C0 juosta) 4G: DT-LTE (39/40/41 dažnių juosta); FDD-LTE (3 juosta); FDD-LTE (3 juosta); TD-LTE (40/41 juosta)

Kl .: Kodėl neturite popierinio vartotojo vadovo? A: Daug metų sustabdėme tradicinį spausdintą vartotojo vadovą, nes popieriniais vadovais nėra galimybės rodyti vaizdo įrašų ir daug nuotraukų. Produkto atnaujinimas taip pat yra labai greitas. Išsiuntę užsakymą paliksime jums diegimo ir naudojimo vadovo atsisiuntimo nuorodą „aliexpress“ pranešimų sistemoje. Gavę siuntinį atidžiai patikrinkite visus failus. Pakuotėje yra garantinis talonas su techninės pagalbos kontaktais. Jei jums reikia pagalbos, susisiekite su mumis bet kuriuo metu.

Kl.: Ar iš anksto įkelsite man navigacijos žemėlapį? Kaip galiu jį atnaujinti? A: Iš anksto įkelsime „Navitel“ žemėlapį pagal paskirties šalį bandymui (žemėlapio duomenis atnaujinsime kiekvieną liepą, jei reikia, susisiekite su mumis dėl atsisiuntimo nuorodos). Galite atsisiųsti ir įdiegti vietinę navigacijos APP iš „Google Play“ parduotuvės. Jei ji neveikia, susisiekite su mumis.

K: Ar man reikia mokėti importo mokestį? A: Importo muitai, PVM mokesčiai ir kiti vietiniai mokesčiai neįtraukti į prekės kainą ar siuntimo mokesčius. Už šiuos mokesčius atsakingas pirkėjas. Peržiūrėkite „Aliexpress“ taisyklę http://activities.aliexpress.com/adcms/help-aliexpress-com/customs_related_issues.php Prieš pirkdami patikrinkite savo šalies muitinės svetainę apie importo politiką ir ar yra kokių nors papildomų išlaidų. Jei pirkėjai turi geresnį būdą padėti atlikti muitinės formalumus, susisiekite su mumis. Klientams iš ES galite pasirinkti pardavėjo pristatymo būdą, kai teikiama išankstinio mokesčių mokėjimo paslauga.

Kl .: Kuo naudingas 5 žvaigždučių atsiliepimas? A: Kai gausite produktą ir viskas bus gerai, patvirtinkite užsakymą ir suteikite mums 5 įvertinimus. Jei galite pasidalinti nuotraukomis aliexpress, pratęsime jūsų garantiją iki 2 metų. Jei turite kokių nors problemų ar pasiūlymų ar reikia pagalbos, susisiekite su mumis žinute arba el. paštu, pažadame jums atsakyti per 24 valandas. Mūsų paslauga yra visą gyvenimą. Prieš palikdami neigiamą ir neutralų atsiliepimą arba pradėdami ginčą, susisiekite su mumis, tik bendravimas gali išspręsti jūsų problemas. Mes visada pasiruošę tobulėti.

Apie talpą: Pavyzdžiui, 32GB atminties paketas, talpos algoritmas skaičiuojamas pagal 1024, 32G iš tikrųjų reali erdvė yra 29G kelių taškų, tada sistema naudoja 4G ar pan., ir yra vietos, pavyzdžiui, atkūrimo sritis.

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas