Parduotuvė

JMCQ 2 Din Carplay Android 11 automobilio radijo …

JMCQ 2 Din Carplay Android 11 automobilio radijo daugialypės terpės vaizdo grotuvas skirtas Mitsubishi ASX 1 2010–2016 Navigacijos GPS 4G galvos blokui

161.36 €

Kategorija: Įvairūs

PASTABA: Jei turite 2017 metų japonišką automobilį, turite patikrinti avarinių žibintų kištukus. Jei smeigtukas yra 14 kontaktų, jo įdiegti negalima, prašome jo nepirkti.

Pastebėti: Standartinė konfigūracija nėra Rockford stiprintuvas. Jei jūsų automobilyje yra Rockford stiprintuvas, rekomenduojama atitinkamą CANBUS įsigyti atskirai. Jei nesuprantate, galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Jei galvutė yra tokio tipo, įsigykite šį aukšto profilio laidą.

Jei jūsų automobilis turi garso stiprintuvą, šį laidą turite prijungti prie ACC arba Al. Jei neprisijungsite, nebus garso.

Kadangi yra daug „Mitsubishi ASX“ avarinio apšvietimo grandinės variantų, oro pagalvės signalas dažnai sugenda sumontavus galvos bloką. Yra du būdai išspręsti šią problemą. Mes suteiksime Gaminyje 2 rezistoriai. Jei jungiant pirmuoju būdu užsidega oro pagalvės piktograma, prijunkite ją antruoju būdu. 1 būdas: tarp raudonų ir pilkų laidų prijunkite 4,7K rezistorių. 2 būdas: tarp raudonų ir pilkų laidų prijunkite 10K rezistorių. Būtina prijungti raudoną ir mėlyną laidus

Kuo aukštesnė „Android“ versija, tuo didesnė atmintis; kuo daugiau funkcijų jis turės, tuo sistema bus stabilesnė.

Pirkimo DUK: Gaminys palaiko vairo valdymo mygtukus palaiko originalias automobilio kameras (reikia CANBUS) palaiko neoriginalius fotoaparatus (palaiko kelių fazių mechanizmus) palaiko originalias automobilio funkcijas, tokias kaip oro kondicionavimo nustatymai (reikia CANBUS, originalesnės automobilio funkcijos yra susijusios su originaliu automobiliu)

Ar tinka jūsų automobiliui?

  1. Patikrinkite atitinkamą gaminio ir automobilio modelį ir metus
  2. Palyginkite gaminio montavimo padėtį su automobiliu, kurį reikia atnaujinti
  3. Patikrinkite, ar gaminio maitinimo laido sąsaja tinka jūsų automobiliui (pastaba: reikia prijungti ne visas originalaus automobilio sąsajas)
  4. Jei vis tiek negalite nuspręsti, atsiųskite mums originalų automobilio radijo įrengimo vietos (priekyje) paveikslėlį ir originalų radijo užpakalinės sąsajos paveikslėlį. Palaiko veidrodinį Android ir IOS mobiliųjų telefonų ryšį, mobiliojo telefono ekranas rodomas radijo ekrane, vairavimas yra patogesnis ir išmanesnis. T10-A/T10-B/T10-C/T10-D/T10-E/T10-F palaiko įtaisytąjį belaidį „Carplay“ ir laidinį „Android Auto“ (T8 palaiko tik laidinį „Carplay“ ir laidinį „Android Auto“). Apie „Carplay“ ir „Android Auto“: vartotojai, naudojantys „Carplay“ ir „Android auto“, gali prisijungti prie automobilio sistemos per duomenų kabelį (belaidė versija gali būti tiesiogiai prijungta per „Bluetooth“ arba „WiFi“), kad galėtų įgyvendinti tokias funkcijas kaip navigacija, skambinimas, siuntimas ir priėmimas. žinutes ir klausytis muzikos.

Palyginti su originaliu automobiliu, ekranas yra didesnis, spalvos yra ryškesnės ir palaiko žiūrėjimą iš kelių kampų. Naujas rėmas pagamintas pagal originalų automobilį, kuris puikiai dera prie Jūsų automobilio ir yra lengvai montuojamas.

Tikra Android 11.0 sistema, palaiko programos padalintą ekraną, palengvina naudojimą, palaiko daugiau naujausių programų. Naujausia technologija, naudojant pažangią Android navigaciją patikrinimo sprendimus, palaiko daugiau pasirinktinių nustatymų ir vartotojams suteikia daugiau galimybių.

Palaiko beveik visas žemėlapių programas. Prieš siųsdami mėgstamus produktus, įdiegsime naujausią jūsų šalies žemėlapį neprisijungus, o žemėlapis bus reguliariai atnaujinamas. Žinoma, taip pat galite pasirinkti naudoti internetinius žemėlapius.

Visi radijo modeliai palaiko originalaus automobilio valdymą ant vairo. (Šiam modeliui reikia išmokti valdyti vairą)

T10-A/T10-B/T10-C/T10-D/ T10-E Palaiko kelias 4G+WIFI tinklo juostas

Naujausia T10-A/T10-B/T10-C/T10-D/T10-E versija yra Android 11.0 8 branduolių sistema, palaikanti 2 GB RAM + 32 GB, 4 GB RAM + 32 GB, 6 GB RAM + 128 GB ROM, 8 GB RAM + 128 GB ROM neprivaloma, toliau pristatysime galingesnius įrenginius, atkreipkite dėmesį į mūsų parduotuvę Gaukite pranešimus apie naujus produktus).

Palaikykite bet kurių 2 programų padalytą ekraną, derinant pagal norą

Palaikykite slankiojo lango vaizdo įrašų ir DVR programą, tinkinkite ekrano padėtį ir paverskite vairavimo patirtį kupinomis šauniomis spalvomis.

Patenkinkite naudotojų didesnį automobilio garso tobulinimo siekį Tuo pačiu metu galima nustatyti erdvinį garsą, leidžiantį pasinerti į gražią muziką.

„Bluetooth 5.0“: „Bluetooth“ signalo priėmimas labai dideliu atstumu, stabilus signalas, apsauga nuo trukdžių Palaikykite “Bluetooth” ryšį, surinkite “Bluetooth” telefoną, įmontuotą radijo mikrofoną, net jei aplinka yra triukšminga, radijas palaiko išorinio mikrofono ryšį, kuris vis tiek gali garantuoti jūsų skambučio kokybę.

Palaiko atvirkštinį ekraną. Kai automobilis veikia atbuline eiga, radijas akimirksniu persijungs į ekraną automobilio gale, kad užtikrintų jūsų vairavimo saugumą.

Palaiko ryšį su ADAS DVR. ADAS DVR turi keletą įmontuotų pagalbinių vairavimo technologijų, įdedant aukštos kokybės TF atminties kortelę, kad įrašytumėte kiekvieną vairavimo akimirką.

Vis daugiau nacionalinių automobilių gamybos standartų reikalauja, kad transporto priemonėse būtų įrengti padangų slėgio signalizacijos įtaisai. Galima pastebėti padangų slėgio signalizacijos įtaisų svarbą. Spustelėkite toliau pateiktą paveikslėlį, kad įsigytumėte padangų slėgio aliarmą, prijungtumėte radiją ir realiuoju laiku pateiktumėte padangų būseną.

DUK:

  1. Kodėl negalima įjungti automobilio radijo? 1.1 Patikrinkite automobilio radijo įtampą: 12V 1.2Kai išbandysite šį automobilio radiją, galite sujungti raudoną ir geltoną laidus ir prijungti juos prie teigiamos maitinimo šaltinio pusės. Juoda linija prie neigiamo maitinimo šaltinio. 1.3 Norėdami išbandyti automobilio radiją, pakeiskite tos pačios rūšies draudimą. Pastaba: Norėdami prijungti automobilio radiją, naudokite mūsų maitinimo laidus, neįmanoma įkišti originalaus automobilio kištuko tiesiai į mūsų įrenginį. 2.Kodėl automobilio radijas rodys „No Signal“, kai važiuojame atbuline eiga? Patikrinkite, ar fotoaparato linija tinkamai prijungta prie automobilio radijo. Pastaba: Galinės kameros vaizdo prievadas turi įterpti automobilio radijo „CAMIN“ prievadą.
  2. Kodėl fotoaparatas rodo “!” ir „Negaliu žiūrėti vaizdo įrašo vairuodamas“, kai naudoju USB žiūrėti vaizdo įrašus? Nustatymuose išjunkite funkciją „Įspėjimas apie vaizdo įrašą“, tada viskas bus gerai.
  3. Kodėl negalima ieškoti FM? 4.1: neįdėta radijo antena; 4.2: Patikrinkite, ar prijungta radijo antena. Kelis kartus įkiškite daugiau antenų, kad būtų gerai sujungta; 4.3: Jūsų vietos signalas nėra geras. Eikite į geresnę vietą ir dar kartą patikrinkite 4.4: Sugedo automobilio radijo antena/nėra efekto; pakeiskite radijo anteną ir patikrinkite dar kartą.
  4. Kodėl negalima prijungti automobilio radijo Bluetooth? 5.1.Atidarykite telefono nustatymų sąsają, Bluetooth funkcijoje atidarykite Bluetooth, ieškokite Bluetooth įrenginių, raskite grotuvo Bluetooth modelį, kurį norite susieti. 5.2. Norėdami išbandyti šią funkciją, pabandykite naudoti kitą mobilųjį telefoną. Visi metodai yra teisingi ir vis tiek negali naudoti „Bluetooth“. Atjunkite grotuvo galinėje dalyje esantį kištuką ir po 3 minučių prijunkite.
  5. Kuo skiriasi WiFi ir 4G? 6.1.Įrenginys turi tokias funkcijas kaip navigacija, muzikos ir vaizdo įrašų leidimas. Tačiau norėdami prijungti įrenginį prie interneto, turite naudoti išmanųjį telefoną kaip modemą. Todėl tiems, kurie dažnai naudojasi internetu keliaudami, rekomenduojame įsigyti versiją su 4G. Nes jei telefoną laikysite modemo režimu, jis greitai išsikraus. Prieš susisiekdami su mumis nepateikite mums blogų atsiliepimų ir ginčų. Jei kyla problemų dėl gaminio, pirmiausia susisiekite su mumis, mes padėsime jums išspręsti problemą. Ačiū!

Atsiliepimai

Jūsų vertinimas